Arkadaslar pc reset atınca kurban gidiyor

beddua05

Üye
7 Haz 2014
141
0
arkadaslar spynet 2.6 da server olusturuyorum adama yediyorum baglantı geliyor ancak pc resetledikden sonra baglantı gidiyor .

ayarlamaları nasıl yapacagım lütfen söylermisiniz ?

DiqTionaRy

Katılımcı Üye
13 Nis 2014
551
0
Çanakkale
Serveri FUD'Ladıysanız FUD'Ladığınız Crypterde Sorun Olabilir Eğer ben FUD'Lamadım Diyorsan
*Kurbanda Virüs Programı Vardır
*Güvenlik Duvarı Açık Olabilir.
*Kurban Bilgisayarında RAT Olduğunu Anlamış Olabilir.
*UAC AÇIK Olabilir.

lKenpachi

Kıdemli Üye
11 Nis 2013
2,709
0
C.İ.N City
Bende de aynı sorun var bir çözemedim.

Adam bilgisayarında 1 tane virüs programı yok, g.duvarları kapalı yinede gidiyor.
Arkadaş ayarlardan startup' etknleştir demiş onların hepside etkin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.