Arkadaşlar pcmin performansı düştü yardım lütfennn önemseyin!!!

emoimofb

Üye
15 Kas 2011
122
0
Sakarya
SA arkadaşlar geçen yaz aldığım bilgisayarım çok iyi bir performans sergiliyordu ama şimdi yavaşladı ve format atacak dereceye geldi ama ben fortmat atmak istemiyorum veya varsa elinizde win 7 nin son sürümü veya bilgisayarladaki bütün virüsleri silecek bir program istiyorum ve performansını nasıl eski haline getirebilirim ? lütfen yardım edin artık sıkıldım cidden teşekkürler (bu arada internette %75 yavaşlama gözüküyor yardım)

cesiceyms

Katılımcı Üye
12 Mar 2013
543
0
edit // virüsler için bunu yap arkadaşım Başlat > çalıştır > msconfig > Başlangıç > Ne varsa kapat sonra pc sini güvenli modda Combofix İle tarat.
Virüs fılan kalmaz

Son düzenleme:

F e d a i

Uzman üye
28 Şub 2013
1,123
0
Bilinmez
Kardeşim Sana Şiddetle Önerebileceğim Üç Program Var

1:http://www.turkhackteam.net/bilgisayar-guvenligi/863357-pcniz-ilk-gun-ki-gibi-olsun.html

2:Bilgisayarım>C sürücüsü>windows>prefetch klasörü içindeki herşeyi silin.
Data>Microsoft>Windows Live Contacts klasörü içindeki herşeyi silin.
Bilgisayarım>C sürücüsü>Windows>Temp klasörü içindeki herşeyi silin.

3:Ccleaner 4.00 Sitede bulursun

4:Malware Bytes 1.75 (bunu da sitede bulabilirsin)

Not: Dediklerimi Yap Farkı %100 Göreceksin...

*Sanchez*

Katılımcı Üye
17 Eki 2011
691
0
Öncelikle virüslerden arınmalısın, combofixle bu işlemi yapabilirsin.
Sonra pc nin açılışındaki programları kapat (Başlat > çalıştır > msconfig > Başlangıç)
Sonra adc gibi bilgisayar eniyileme programları kullan.

CeRKeZ YnS

Katılımcı Üye
31 Eki 2012
753
0
Evden
bence format at bu özelliklere göre xp ye geç pc F16 ya döner :) birdahada kesinlikle performans düşüşü yaşamazsın. ayrıca zaten pclere 4 ila 7 ay arası en az 1 defa format atmat gerekir...

Sansar Salvo*

Kıdemli Üye
16 Eyl 2012
2,197
0
Şehri Aziz
advanced system care
ccleaner
PC Tools Registry Mechanic
gamebooster
smart ram
combofix
yukarıdaki listeyi yap iyice temizle virüs ne varsa sil temizle sonra gereksiz dosya felan varsa sil çalışan programlara bak kontrol et ...

enes toprak

Yeni üye
10 May 2013
10
0
Başlat > çalıştır > gpedit.msc > bilgisayar yapılandırıcısı > yönetim şablonları > ağ > QoS paket zamanlayıcısı > ayarlanabilen bant genişliğini sınırla > özellikler>etkin > bant genişlik sınırı = 0 > uygula > tamam

İŞİNİ BU GÖRÜR KARDEŞİM

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.