Arkadaşlar Pcmize 2 antivirüs yüklenirmi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

punche

Üye
4 Ağu 2012
79
0
S.A Arkadaşlar Birinde Gördüm 2 Tane Antivirüs programı vardı , bilgisayarının 2 antivirüs ile korundugunu söyledi şaşırdım ? :/ Gerçekten Yüklenebilirmi ? yararı olurmu ?

RealRamses

Üye
6 Ağu 2012
102
0
İstanbul
kardeşim yanlış duymussun görmüssün tam tersine zararı olur pcni 2 kat daha kasar sana tavsiyem 1 tane antivirüs olsun ve en güvenilir hafif olsun ... Bir Teşekkür Yeter :)

Marineris

Yeni üye
3 Ağu 2012
33
0
İstanbul
Antivirüs yanında bence birde Antilogger kullan sana tavsiyem Zemana Antilogger. Ayrıca 2 antivirüs olmaz heralde. Ben Kaspersky yükleyecektim Avirayı kaldırmamı istemişti...

capsizcakir

Uzman üye
15 Ağu 2011
1,206
0
Bendeki güvenlik yazılımlarına baksana:

KİS 12 (Ebeveyn Koruması+Bulut Koruması vs) ------> Antivirüs
Microsoft Security Essential ------> Antivirüs
USB Disk Security ------> Koruma
Trojan Scanner ------> Tarama
Zamenna Antilogger ------> Koruma
Windows Defender ------> Koruma

Bilgisayarım maşallah kale gibi.. Kasma yok.. Hepsi Full..
Micsosoft Security Essential işe yaramaz diyorlar ama en hızlı bulan ve kaldıran oldu..
Kaspersky nin jetonu geç düşüyor..
Virüsleri silmek için birbirleriyle yarışıyorlar..

-SiPaHi-

Yaşayan Forum Efsanesi
6 Ocak 2012
12,775
1
İstanbul
normal antivirüslerde 2 tane zaten yükleyemezsin çünkü mesela pc de norton var,kaspersky yüklerken onu kaldırmanı ister aksi taktirde yüklemez avira vs. olabilir çünkü bunlara antivirüs diyemeyiz çünkü güçlü veya kapsamlı değil ve en iyi anti her zaman kaspersky ve norton dur.

PARS-C

Uzman üye
7 Kas 2011
1,229
0
Root-06-TR
2 taneyi genellikle aynı anda yükleyemezsin sana diğerini kaldırmanı söyler....

hadi yükledin diyelim bu sefer bilgisayarın çok kasılır.....

hadi kasılmadı bu seferde taramalarda birbirleri ile çakışırlar düzgün hizmet veremezler....

tek anti-virüs kullan ama anti-keylogger de kullan derim....

BaySakin

Kıdemli Üye
13 Tem 2012
3,395
1
2 tane kullancağına adam gibi 1 tane sağlam birşey kullan istiyosa 10 tane olsun işe yaramaz bir programsa hine virüs girer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.