Arkadaşlar yardım cs 1.6 hata

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Clasic

Üye
18 Ocak 2012
216
0
Eğer 500 mb gibi(tam ismini hatırlamıyorum) bir hata alıyorsan, cs'nin simgesine sağ tıkla sonra,uyumluluk seçeneğine tıkla daha sonra bu programın çalıştırılacağı uyumluluk modu seceneğine tıkla, alttanda eğer Windows 7 seceneği varsa ona tıkla, yoksa Windows XP (Service Pack 3) tıklayıp kaydet ve oyunu aç.

Eğer sorunun başka ise yardımcı olmaya çalışırım :)

LaZRaiLL

Katılımcı Üye
14 Eyl 2011
532
0
Adana
Windows7 işletim sistemi kurulu bulunan bilgisayarında Counter Strike 1.6 vb. kurduğunuzda çalıştırmak istediğinizde “Available Memory less than 15MB” hatasını alıyorsan çözümü çok basit hemen oyunun kısayoluna sağ tıkla ve uyumluluk sekmesine geçiyorsun. Listeden Servise Pack 2 uyumlu olarak seçiyor ve tamam diyerek pencereyi kapatıyorsun. Hepsi bu kadar iyi oyunlar kardeşim umarım çözümünü bulmuşumdur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.