arkadaşlar, yardım lütfen, bilgisayar açılmıyor

atamyrat17021994

Yeni üye
15 Şub 2012
25
0
İzmir
C diskte win7 ve ubuntu kuruluydu. ben de fedora kurmak istedim, ancak çok büyük sorunla karşılaştım. yeni 10 gb kapasiteli disk açtım ve fedora kurmak istedim, şöyle bir soru geldi ekrana; diske yazma izni vermek istediğinizden emin misiniz fln, tüm veriler kaybolacak diye de mesaj geldi, ama ben sadece o yeni açtığım diski biçimlendirilir diye düşünmüştüm ve devam ettim, sonra da nolduysa oldu, bilgisayar sanki donmuştu, bilgisayarın açma butonunu basarak kapattım, sonra da yeniden açmak istediğimde siyah ekranda
error: no such partition.
grub rescue> _
diye şey çıkıyor. herşeyi denedim fakat nafile. hatta pardus'u da yuklemek istedim ama siyah ekranla karşılaşıyorum, bi de win7 cd'sini taktım, Starting Windows diye öylece kalıveriyor. Yeniden fedora'yı kurmak istediğimde de siyah ekran. Arkadaşlar, bilgisayarı pencereden atmaktan başka çözüm kaldıysa lütfen yardım edin,
saygılarımla

xcl

Uzman üye
15 Ağu 2012
1,064
0
Diyarbakır
Kardesim Kurduğun Sistemler Artık Cok Kullanılmıyor Diye Biliyorum.. Win7 Kurarken Bekletir Normaldir.. Ama Sana Tavsiyem Daha Fazla Ugrasma Bir Servise ***ür.. Hem Formatını Atır. Hemde bakımını Yaptır..

Daha Fazla Sorun Yaratıp Para Ödeme.. Bakım Vede Formatı Bittikten Sonra En Az 2 Ayda 1 Sağlıklı Format HDD NiN Yararına Olcaktır..

İyi Forumlar

atamyrat17021994

Yeni üye
15 Şub 2012
25
0
İzmir
Donanımdan ne kadar anlıyorsun ?

donanım nedir bilmem, yabancı olduğum için, win rusça kullanıyorum. şimdi tamirciye gidersem eger:
beyefendi sorunu çözemedik, ve ücret ise sadece 100 tl'cik diyeceği zaten belli, ben de bu durumda onun kafasını kırmaktan başka çarem olmaz. Ya da diyelim ki sorunu bişekilde çözdü, der ki:
Beyefendi ücret sadece ve sadece 150 tl der, isterseniz kredi karta 4 taksit yapalım der, ben de zaten birisini dövmek için bahane arıyorum, onu tutup bilgisayarın içine sokmazsam var ya..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.