arkaplan uygulamaları win10

qeruben

Katılımcı Üye
13 Nis 2014
483
0
arkadaşlar bunları nasıl kaldırabilirim daha doğrusu kalkma ihtimali varmı
edge şuan açık ondan arkaplanda çalışıyor

antimalvare service executable yazan dosya konuundan baktım defender ile alakalı
fakat girdim defenderi heryerde kapattım ayalarını
arama diye bir şey açık kapatıyorum gene açılıyorlar arkaplan uygulamalarını kapattım açılmadı çözümünğ bilen var mı %30 luk bi ram hep boşa gidiyor bazen 40 oluyor

Wolfleondarker

Uzman üye
15 Mar 2017
1,092
0
Samsun
Hocam onlar Microsoft Uygulamaları Windows 10 ile Yükleniyor Onları Devre Dışı Bırakmana İzin Vermez Verse Bile Bilgisayarında Değişiklikler Olur Bazı Programlar Düzgün Çalışmaz. Zaten Onlar Fps Etkileyeceğini Sanmıyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.