Çözüldü Arkaplanda Ne İniyor?

sydbarret

Üye
24 May 2012
177
0
Kardeşlerim merhaba.Sorunum şu;

Windows 10 kullanıyorum.Güncelleme vs kapalı olmasına rağmen HDD sürekli işlem yapıyor.Sabah farkettim.İnternet bağlantısını kesince normale döndü.Çok araştırdım ama çözüm bulamadım.Ne indiriyor arkaplanda?Görev yöneticisinde işlem yok.HDD kullanımı %100 olarak görünüyor.Bir çözüm bilen dostum yardım ederse aydınlatırsa memnun olurum.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

**Tam konuyu açacakken işlem durdu :confused: Aşırı ilginç.

Son düzenleme:

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,867
Bilgisayar markan ne ? Örneğin ASUS ise Asus Live Update adlı bir program var hiç kendini belli etmeden sürekli dosya indiriyor böyle yazılımların amacı interneti bilgisayarı yormadan tane tane yavaş şekilde indirip güncelleme yapmak , bilgisayarının markası neyse araştır güncelleme yazılımı nedir vs

sydbarret

Üye
24 May 2012
177
0
Bilgisayar markan ne ? Örneğin ASUS ise Asus Live Update adlı bir program var hiç kendini belli etmeden sürekli dosya indiriyor böyle yazılımların amacı interneti bilgisayarı yormadan tane tane yavaş şekilde indirip güncelleme yapmak , bilgisayarının markası neyse araştır güncelleme yazılımı nedir vs

Anakart demek istediniz sanırım.Asus.Dediğinizi hemen araştırıyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.