Arkdaşlar bakarmısınzı youtube hakkında !

By.Aron

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
913
0
Seul-Korea
Merhaba arkdaşlar youtubede izleyici kasmak için adamlar bot yapmışlar proxy ile çalışıyor
bende denedim ama bende olmadı galiba programda hata blidğiniz böyle güzel bir program varmı
proxy ile izleyici görüntülenme olayını arttırmak varsa yoruma yazarmısınız. teşekkürler

GaDaR

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
295
0
İstanbul
Hiç bişey okunmuyo kardeşim okuya bildim kadarına cevap verim bak botu falan boşver youtube bi ip ban atarsa işin iş boşuna kendi başını yakma

Son düzenleme:

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
Botlar çalışıyor sanılıyor ama aslında çalışmıyor. Bir yandan internet hızını düşürüyor hemde. Yani sistemi şöyle ki;

- YouTube Adminleri tarafından videolarınıza eklenen bot izlenmeleri bir süre sonra kaldırılıyor.
- YouTube kanalınız Adminler tarafından feshedilebilir.
- Kanalınızda ki izlenmeler gerçek izlenmesine dönmesi ile birlikte kanalınız askıya alınabilir.

Bana kalırsa, botu boşverin. :)

16 Mar 2017
100
0
HUN Devleti
Merhaba arkdaşlar youtubede izleyici kasmak için adamlar bot yapmışlar proxy ile çalışıyor
bende denedim ama bende olmadı galiba programda hata blidğiniz böyle güzel bir program varmı
proxy ile izleyici görüntülenme olayını arttırmak varsa yoruma yazarmısınız. teşekkürler

dostum onlar bir sürü hesap açıp kendilerine abone oluyorlar

sende yap

Mertcanmen

Uzman üye
20 Kas 2015
1,597
1
Nereye
Bakıyorum Yorumlara Bilmeyenler Gelmiş Yorum Atıyorlar Ben 4 5 Senedir Youtube İşi İle Uğraşıyorum Abone Botları İzlenme Bot Like vs Herşeyi Kullandım Hesabım 1 Kere bile Uyarılmadım Ban filan yok Ve hala kullanıyorum botları

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.