Ask.fm de anonim kişiyi bulma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

whaki

Yeni üye
9 Ağu 2012
15
0
arkadaşlar orda bana yazan biri var, kız sanırım ama kim olduğunu söylemiyo bi türlü. Onun ip adresini bulup kim olduğunu bulabilir miyiz? Yada farklı yollardan?
Çok acil beyler, yardımcı olun lütfen, söylemeye ikna edemedim bi türlü anca bu yollardan bulabilirim

DarkDay1923

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,227
0
arkadaşlar orda bana yazan biri var, kız sanırım ama kim olduğunu söylemiyo bi türlü. Onun ip adresini bulup kim olduğunu bulabilir miyiz? Yada farklı yollardan?
Çok acil beyler, yardımcı olun lütfen, söylemeye ikna edemedim bi türlü anca bu yollardan bulabilirim

Arkadaşım Biraz Sosyal Mühendislik Biraz html İle bu sorunu Halledebilirsin Bi fake Oluştur (Diyelim ki Kızılay Kan Bağışlama) Ardından Kurbana At Formu Doldursun O Çakmadan Sen Bilgilerini Al ;)

Ne demek istediğimi Anlamışsındır ... Tilkiye Karşı Çakal ol ;)

whaki

Yeni üye
9 Ağu 2012
15
0
Arkadaşım Biraz Sosyal Mühendislik Biraz html İle bu sorunu Halledebilirsin Bi fake Oluştur (Diyelim ki Kızılay Kan Bağışlama) Ardından Kurbana At Formu Doldursun O Çakmadan Sen Bilgilerini Al ;)

Ne demek istediğimi Anlamışsındır ... Tilkiye Karşı Çakal ol ;)

O is nasil olcak ama, anonim olarak gozukuyor ve yazdigi seye yorum olarak oyle bisey yazsam biraz iskillenebilir gibime geldi. Aslinda saglam bi fikir olursa ise yarayabilir, fikir konusunda yardimci olur musun? Anliyosun bu islerden biraz sanirm :)

DarkDay1923

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,227
0
O is nasil olcak ama, anonim olarak gozukuyor ve yazdigi seye yorum olarak oyle bisey yazsam biraz iskillenebilir gibime geldi. Aslinda saglam bi fikir olursa ise yarayabilir, fikir konusunda yardimci olur musun? Anliyosun bu islerden biraz sanirm :)

ANLAMAK DEĞİL USTASIYIM :)

KONULARIMDAN BİRİ :
http://www.turkhackteam.net/mail-guvenligi/566051-orjinal-hotmail-ve-facebook-sayfasi-yapmak.html

Mesela Sevdiği Bir sanatçının Sözde FAN Sitesini Beğendirmek gibi Üye oldurmak gibi birşey yapabilirsin :)

whaki

Yeni üye
9 Ağu 2012
15
0
Yarin arkadaslarla bulusucam, orda dusiniyim kizi kandirabilcegimiz bisey bulalim. Ornegin yazdigi bi seye cevap olarak hangi sarkiciyi seversin, sunu severim der, sonra ona bi fan sitesi gibi bisey yapar linki yollariz ordan bilgiyi elde edebilirz :) Ben sana tekrar donicem ama pm atamiyorum, alinti yapsam mesajiini yazdigimi gorebilir misn?

DarkDay1923

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,227
0
Yarin arkadaslarla bulusucam, orda dusiniyim kizi kandirabilcegimiz bisey bulalim. Ornegin yazdigi bi seye cevap olarak hangi sarkiciyi seversin, sunu severim der, sonra ona bi fan sitesi gibi bisey yapar linki yollariz ordan bilgiyi elde edebilirz :) Ben sana tekrar donicem ama pm atamiyorum, alinti yapsam mesajiini yazdigimi gorebilir misn?

Forumda pek aktif olamıyorum 12 saat çalıştığım için akşamları anca bazen yorgun olduğumdan gece oturcak hlm bile olmuyor

whaki

Yeni üye
9 Ağu 2012
15
0
peki sen bana pm atsan ben sana cevap yazabilir miyim? eger oyle oluyorsa bi pm at, en azindan online oldugunda daha rahat olur :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.