Ask.fm hk

yuniderler

Yeni üye
11 Ocak 2016
9
0
Öncelikle Selamun Aleykum.Yardımınıza ihtiyacım var lütfen bakıp geçmeyin.Ask.fm geride kaldı evet ama ordan bi anonim kişi benim özel hayatımı fotoğraflamış ve beni tehdit ediyor.Açığı bulup o anonim kişi bulmak sizler için çerez olduğunu düşünüyorum.BİLGİSİ OLANLAR LÜTFEN BENİMLE İLETİŞİME GEÇSİN

Moderatör tarafında düzenlendi:

yuniderler

Yeni üye
11 Ocak 2016
9
0
Kolay site değil evet ama zor da değil kullanıcısı şuan ki büyük sosyal medya hesapları kadar çok olmadığı için çok açığı olduğunu düşünüyorum

ProdoS

Üye
12 Ocak 2016
172
0
İstanbul
o siteyi hiç kullanmadığım için bişey diyemicem ama dediğimi yapman daha kolay olur bi dosya yap sosyal muhendislikle yedir ona sana gereken 2 şey var
1 sosyal mühendislik
2 trojan veya rat
bunlarda forumda mevcut aratırsan bulursun kolay gelsin

Redlion12

Kıdemli Üye
3 Ara 2015
2,023
1
~
Amaçları zaten anonim konuşmayı sağlayan bir site yapmak. Sence bunun açığı olur mu? Yani anonim kişiyi bulmak gibi birşey olabilir mi, bence olamaz çünkü site bu teorinin üzerine kurulu. Eğer açık olsaydı herkes istediği kişiyi bulabilseydi kaç kişi kullanırdı o siteyi 1 mi 2 mi :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.