Assassins Creed-Revelations(Oyun içi problem)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Adanabelasi

Uzman üye
3 Kas 2011
1,177
0
Adanalıyık g
Öncelikle herkese slmlar gençlik size bir sorunumu sölicem assassins creed oyununu hepiniz bilirsiniz revolitions sürümünü indirdim pcye kurdum.ancak şöle bir sorunum var oyunda donma var büyük ihtimalle yeterli diildir diceksiniz pcye.ama daha yeni

bilgisayar özellikleri:
1-İntel Core i7-2630QM Cpu 2.00GHZ işlemci
2-8 gb ram
3-işletim sistemim windows 7 home premium
4-2 GB ekran kartı
daha önce crysis2,cal of duty-modern warfare 3 ,battlefield 3 ü sorunsuz oynadım.
bide arkadaşlar oyunun grafiklerini sonada getirsem en düşüğüde getirsem aynı donma var.sizce sorun ne olabilir? oyun orjinal diil crack dosyasında veya oyunun dosyalarında eksik olabilir mi diye düşünmedim diil.herneyse uzatmayalım yardım edenlere teşekkürü verilcek.

AKėLa1

Kıdemli Üye
15 Eki 2009
4,733
1
Mersin
Ubisoft'un yıllardır doğru düzgün bir çözüme varamadığı optimizasyon sorunundan kaynaklanıyor büyük ihtimalle. Yada oyunun korsan olmasından hastayı görmeden somut bir şey söylemem mümkün değil . :)

Benim çözüm önerilerim şunlar;

-Ekran kartınızın sürücüsü son sürüme güncel değil ise güncelleyin.

-Sağ tık > NVIDIA Denetim Masası > Ön ayarlı Görüntü Ayarlarını ayarla penceresinden > 3D imaj ayarını ''Performans'' olarak işaretleyin.

-Oyuna Game Booster programı aracılığıyla girmeyi deneyin.

-Farklı bir crack deneyin.

gangstazz

Üye
4 Tem 2009
78
0
Kocaeli
AKėLa;2353985' Alıntı:
Ubisoft'un yıllardır doğru düzgün bir çözüme varamadığı optimizasyon sorunundan kaynaklanıyor büyük ihtimalle. Yada oyunun korsan olmasından hastayı görmeden somut bir şey söylemem mümkün değil . :)

Benim çözüm önerilerim şunlar;

-Ekran kartınızın sürücüsü son sürüme güncel değil ise güncelleyin.

-Sağ tık > NVIDIA Denetim Masası > Ön ayarlı Görüntü Ayarlarını ayarla penceresinden > 3D imaj ayarını ''Performans'' olarak işaretleyin.

-Oyuna Game Booster programı aracılığıyla girmeyi deneyin.

-Farklı bir crack deneyin.

Yok korsandan kaynaklanmıyo cünkü benimkide korsandı :D ve pc kaldırdı halde sürekli kasıyodu sizin öneriniz bilmiyorum belki işe yarıyodur elbet ama dediğim gibi oyun grafik ayarlarından vysnc yi kapatıp ekran ayarlarını biraz düşürünce sorun kalkar.

AKėLa1

Kıdemli Üye
15 Eki 2009
4,733
1
Mersin
Yok korsandan kaynaklanmıyo cünkü benimkide korsandı :D ve pc kaldırdı halde sürekli kasıyodu sizin öneriniz bilmiyorum belki işe yarıyodur elbet ama dediğim gibi oyun grafik ayarlarından vysnc yi kapatıp ekran ayarlarını biraz düşürünce sorun kalkar.
'' oyunun grafiklerini sonada getirsem en düşüğüde getirsem aynı donma var. '' diye belirtmiş arkadaş o yüzden söylediğiniz çözüm önerisini eklemedim ben . :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.