Asseletion Keylogger kız meselesi cidden linki lazım arkadaşlar

fruko909

Yeni üye
9 Şub 2009
22
0
arkadaşlar dediğim gibi çok lazım kız arkadaşımın feyste feykini açmışlar babası beni arıyor gece yarısı kim o diye. çocugu buldum feysten çok belli etmiiş onun açtıgını isimde uyuyor eskiden ko da falan kullanıyordum bunu sonra elimden gitti link bulamıyorum. sizden ricam bulabilir misiniz bana sağlam temiz sorunsuz olanından almam lazım şifreyi şimdiden teşekkür ediyorum beni anlamanız dileğiyle.:(:(:(:(:(

fruko909

Yeni üye
9 Şub 2009
22
0
ingilizce ya bir şey anlamadım ben modemden port açmak falan gerekiyor mu kullanması falan değişik geldi hiç kullanmadığım için :( seni de rahatsız ediyorum kusura bakma lütfen ama ne yapabilirim yapalım su serverı cocuga yedireyim alalım şifreyi

BeFa*

Uzman üye
22 Ocak 2012
1,223
0
127.0.0.1
ingilizce ya bir şey anlamadım ben modemden port açmak falan gerekiyor mu kullanması falan değişik geldi hiç kullanmadığım için :( seni de rahatsız ediyorum kusura bakma lütfen ama ne yapabilirim yapalım su serverı cocuga yedireyim alalım şifreyi

Estafurullah. Darkcoment Rat 5.3.1 Kur Ben Sana Yardımcı Olurum Okadar Zor Değil İlk Kullanırken Zor Geliyor Benim Pcde Açarız Serverini Gösteririm Sana Herşeyi Tw Yolla Özelden.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.