astral seyahat ,hipnoz ,lucid rüya merak ettikleriniz

akifkoyucu

Üye
4 Nis 2013
64
0
abicim vücudunu düşün geri dönersin ama dönemezsen (ki çok düşük ihtimal) bitkisel hayata geçersin

VisionamiaM

Yeni üye
31 Ocak 2013
0
0
Beyler eğer 'Elhamdülillah Müslümanım' diyorsanız. Astral Seyahata inanmazsınız. Astral seyahatta netmiş ruhumuz çıkıyormuş kordon bağı kopmazsa hayatta kalabiliyormuşuz. Yav kordon bağım ne kadar uzunmuş.

akifkoyucu

Üye
4 Nis 2013
64
0
Ruhun bedenden çıktına inanıyosun da kordonun uzandına mı inanmıyosun valla acayip adamsın

akifkoyucu

Üye
4 Nis 2013
64
0
Reikiyi bilmiyorum onunla ilgili birz bilgi edinip sana geri dönerim gelelim lucid rüyaya şimdi ilk olarak rüyalarını sabah kalkar kalkmaz not al bu beyninin rüyalarla daha çok ilgilenmesini sağlayacaktır daha sonra inception diye bir film var onu ozle ve orada rüyada olup olmadıklarını kontrol ettikleri aletlerden kendine bir tane yap ve sık sık onunla oyna beynin bunu benimseyince rüyada da yapmaya başlıyacaktır ve yavaşyavaş rüyanın farkında olmaya başlıyacaksın

JuniorO

Katılımcı Üye
14 Mar 2013
702
0
Antalya
Peki ben lucid rüya yaparsam astral seyahatteki gibi ruhunun orda kalması ölme vb gibi durum varmı ve uçabilirmiyim ?

akifkoyucu

Üye
4 Nis 2013
64
0
Peki ben lucid rüya yaparsam astral seyahatteki gibi ruhunun orda kalması ölme vb gibi durum varmı ve uçabilirmiyim ?

Oradaki olay ruhla ilgili değil fAkat aniden heycanlanma kalp atış hızının artması tarzı olaylarla milyonda bir iltimal ölünabiliyor

yasinrn

Üye
11 May 2013
97
0
nasıl yani lucid rüyada istedigin herşeyi yapabiliyomusun hemde herşey ? bana saçma geldi ama kesinlikle çok tehlikelidir denıyen varmı?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.