Astral Seyahat Nedir?

M'aSaL

Katılımcı Üye
29 Eyl 2010
902
0
Konya
astral1.gif

Astral Seyahat Nedir?
Asral Seyahat ; Bilinciniz kapalıyken, bilincaltınızın bedenimizden bağımsız olarak haraket etmesidir.. Tabi ki bu benim yorumum..

Daha detaylı olarak anlatmak gerekiyorsa;
Öreneğin hiç rüyanızda kendinizi, yani uyuyan bedeninizi yukarda-tavanda asılı durarak izlediniz mi? Ya da uyurken sanki yüksekten düşer gibi anıden uyanıp yatağınızdan fırladınız mı?
Tebrikler o zaman farkında olmadan astral evrene çıkmışsınız …

Aslında benim
tahminime göre hepsi olmasa da “karabasan” diye tabir ettiğimiz olayın çoğuda astral seyahatin etkisidir diye düşünüyorum. Hani bu durumu yaşayanların çogu uyandıklarında, ” nefes alamadım yada üzerimde bir ağırlık vardı, haraket edemedim” şeklinde deneyimler yaşıyor ya dediğim gibi ben genelde bunu astral seyahate bağlıyorum. Olay şöye gerçekleşiyor, biz uyuduğumuz zaman astral bedenimiz fiziki bedenimizden ayrılıyor ve fiziki bedenimizin 1-2metre yukarısında asılı olarak duruyor. Bu astral bedene kimileri “ruh” da diyor.

Ayrıca asral beden ile fiziki beden arasında bir bağ,kordon olduğu söyleniyor.. Ve zaten ölüm bu bağın kopmasıyla gerçekleşiyor.. Hemen korkmayın … Soruyorlar bazen astral seyahat esnasında kişiler ölüyormu diye, hayır ölmüyorlar yani astral seyahatin ölüm gibi bir yan etkisi yok…
Şimdi gelelim asıl mevzuya ; Bazı tekniklerle kişiler astral seyahati bilinçli şekilde yapabiliyor, yani bir kaç teknikle fiziksel bedenini, bilincini uyuduguna ikna edip(kandırarak) bilincli bir şekilde astral boyuta geçiş yapılabiliniyor.. ( Astral Boyut : Astral bedenle gezebildiğimiz boyut) ..

Astral Beden : Astral beden bir enerjidir, belli bir agırlıgı kütlesi yoktur, belki başınıza gelmiştir; rüyanızda yürümeye çalışırsınız, adım atamazsınız ayaklarınız dolanır veya bişeyi almaya çalışırsınız tutamazsınız vs.. Peki o anda uçmayı denediniz mi !!!!!!! Evet belki şuan çogunuza saçma veya imkansız geliyordur fakat astral seyahatte astral bedenınızle uçuyorsunuz, istediğiniz bir yere saniyeler içinde ulasabiliyorsunuz, dünyanın öbür ucu olsa dahi…
Bu arada şunu belirteyim, asral boyut rüya değidir, hayal değildir.. O boyuttayken şuan yaşadığımız boyutu görüyoruz fakat nasıl anlatayım, görüyoruz ama başka pencereden… Dediğim gibi bunu bilinçli şekilde yapan insanlar var, ama o kadar da kolay değil..

Ayrıca şunu unutmayalım madem ki insanlar en üstün varlık olarak nitelendiriliyor... O zaman farkında olamadığımız, kabul etmediğimiz bir çok bilinmeyen vardır.. Ve belkide bu konu onlardan biridir...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.