asus mu packard bell mi??alıcam birini...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

He MAN

Katılımcı Üye
28 Ağu 2011
597
0
Jason'nın Arka Bahçesi
iyi akşamlar arkadaşlar minibook alıcaktım ama kararımı forumdaki arkadaşlar değiştirdi
ben laptopu oyun için almıyacagım..visual studio 2010,d ye linux kuracagım yani tam bir eğitim bilgisayarı olarak kullanacagım için alıyorum...
elime bir broşür geçti bu gün sizce hangisini alıyım..
asus özellikleri
intel pentium p6200 2.13
2gb ram 320hdd ve 512paylaşımlı ekran kartı
fiyat:799tl

packard bell özellikleri
i5-2410m 2.30
4gb ram 500 hdd 1gb gt540m nvidia geforce ekran kartı
fiyat:1.299 tl
yardımlarınız ve vereceginiz fikirler önemli bu fiyat aralıklarında kullanacagım işe uygun laptopta önerirseniz sevinirim...

Son düzenleme:

0x00

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Ocak 2011
7,959
8
Yukarıdaki sistemler arasında teknoloji farkı var. Bu durumda üstün olan önerilir. Packard Bell al.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.