Async RAT Türkçe V0.5.8 Kurulumu Ve Kullanımı (Packetriot)

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
822
315
Async RAT Türkçe V0.5.8 Kurulumu Kullanımı (Packetriot)
Gösterceğim Video Lu Bir Sekilde İYİ İzlemeler

Kontrol Kısmı
35j0cg6.png

Ekran İzleme Bölmesi

gmgvwav.png

Dosya Yöneticisi
bc18rbe.png
İndirme Linki=Async RAT Türkçe V0.5.8
Virüs Total Linki=Tarama Sonucu
Async Rat Video Linki=AsyncRAT Video
Not=Bu bir rat programı ve bu virüs olarak algılanabilir sebebi su bunun bir compiler=(Üretme Kısmı) var ve bu virüs üretiyor kısaca çok kullanıldığı içinde Virüs Totalde Çok algılabilir çünkü bunlar ilk çıktıklarında temiz oluyor sonra kullanıldıkça virüs olarak algılınıyor içindeki aes sifreleme algoritması eskiyor vede antivirüslerin veritabanına ekleniyor Modlar Lütfen Konuyu Daha ince sekilde inceleyip konumu paylasabilirmisiniz bazı insanları gördüm onlar paylasmıs ben paylasamadım bir hatamız olursa yazın bana hemen düzeltirim ben burda güzel sekilde konular açmaya çalısıyorum ama siz çöpe atıyorsunuz vede geri çıkarmıyosunuz Darkcomet Rat türkçe yokmus forumlarda bende dedim buralarda paylasayım ama siz onuda sildiniz videomu izleyin video da bile programı kuruyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
822
315
renkler falan neden böyle yaw
böyle tasarladım hacım dedim türkçesi yok bende yaptım renkler bu sekil hosuma gitti

Portsuz nasıl yaparız
iste video varya packetriot ile dıs ağda atabiliyorsun

sana zahmet hocam craxs gibi özellikler içeren veya craxs cracklisiyle çekme şansın var mı
o gibi seyleri çekmiyorum malesef bide geçen forumda paylastı biri virüs koydu banlandı bulduk içine bisey koymus

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.