ATATÜRK ÜN ingiliz komuta verdiği o guzel cvp [gerçekten turksen ATATURKCUYSEN oku]

cakyone

Katılımcı Üye
15 Ocak 2009
361
0
İzmiR
ATA MIZ savaşlar bittikten sonra bi yemek verir ve bu yemeğe bazı ülklerin komutanlarıda katılmaktadır..
yemek yerken ATA mızın dikkati bişi ceker
ingiliz komutan sürekli farklı bi yuz ifadesi ile ATATURK e bakar
ATAMIZ bunu fark edince yanında yardımcısını cağırır ve derki ingilaz komutana sor bakalım neden bu kadar dikkatli bana bakıor diye
yardımcı gidip sorar ingiliz komutanı derki o bnm babamı oldurdu canakkalede
ATAMIZ ın cevabı guzel olur ; SOR BAKALIM KOMUTANA BABASININ ÇANAKKALEDE NE İŞİ VARMIŞ DER.......

bizzat kendim yazdım daha öncede bi yerde okumuştum aklımda kaldıı kadarıyla sizlerle pylşmak istedim....

Son düzenleme:

mali311

Katılımcı Üye
26 Ara 2008
740
0
yazında kısaltmalara daha az yer verseydin iyi olurdu paylaşım için teşekkürler;)

CaLLouS

Kıdemli Üye
30 Ocak 2009
3,025
0
HarBi Sor bakım babanın orda ne işi var ama süper cevap yanı karsılıgı yok:D

BiRkan2

Uzman üye
1 Tem 2007
1,670
49
119
Prison Break
komutanın babası, komutan en az 40 yasındadır babası da en az 60 o yaslarda birinin canakkalede olması imkansız, hikayeyi ya yanlıs hatırlıosun yada okuduğun yerde birisi sallamış

ilkinerdi

Katılımcı Üye
31 Ağu 2008
471
0
İzmir
yav bide şu var babasının ATATÜRK tarafından öldürüldüğünü nerden biliyo yanındakilermi söylemiş :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.