Backtrack eğitimi almak isteyen içeri

adjusty

Yeni üye
28 Tem 2013
35
0
Arkadaşlar ;

- Ethical Hackerlık eğitimi
- Backtrack eğitimi
- Pentrasyon eğitimi
- Windows Üzerinden Hackerlık eğitimi almak isteyenler

Eğitim skype üzerinden Kitap destekli verilecektir (Kendi yazdığım kitap).Bana ÖM yoluyla ulaşıp benden skype adımı alıp eğitime başlayabilirler

LakhoPss

Uzman üye
31 Ara 2014
1,512
0
root@kali:~#
backbox linuxa falan geçin geride kalmışsınız
Sana tek bir şey soracağım; Senin geride kalmışsınız dediğin Kali Linux'da gönderilen packetları nasıl gizlersin? En kolayından DoS packetları, veya bana tüm ****sploit exploitlerinin ne işe yaradığını söyler misin rica etsem? Bu forumda ilan3t adlı bir kullanıcının dediği çok güzel bir şey vardı, Kali veya Backbox, normal bir Debian Linux'un sadece hack toolları barındıran versiyonudur. Çok da doğru söylemiş..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.