Backtrack

kingofli

Üye
20 Eki 2014
68
0
Arkadaşlar backtrack konusunda bana öğreticek varmı lutfne öğretin detaylı bazı şeyleri biliyorum ama detaylı biliyorum derken kodlarını biliyorum facebook çalma adamın bilgisayarına girme artmitage kullanarak ağdaki pc lere sızma ve wifi şifresi kırma
bunların sadece kodlarını biliyorum ama uygulamalı oreticek varmıııı bide bişey sorcam ben başka ağdaki adamı hacklemek için modem ip mi yazcam yoksa localmi port açmayı biliyorum bide port yönlendirmesinde vmware backtrack ip mi yazcam bi yardımcı olacak varmı lutfenn

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.