Bağlantı sorunu

y0ba

Üye
15 Eyl 2018
93
0
Kota aşımından dolayi internet çok yavaş yavaş olmasını anlıyorum ama wifiden atıyor 3-5 dakikada bir wifi ağında oturum açın diye bildirim geliyor bu yazıyı yazarken tekrar attı wifiye girip bağlaya tıklayıp geri giriyorum atmasının sebebi kota asimimi öyleyse çok sacma

y0ba

Üye
15 Eyl 2018
93
0
Reset attım oturum açma gerekli dedi bağlandı gene atıyor cildirmamak mümkün deil ilk defa yaşıyorum dün servis saglayicisiyla konuştum kota yenilenince düzelir diyorlar dalga geçer gibi 10gb herhalde kota daha ay ortasında bitti

Samoyel

Üye
15 Mar 2018
78
6
Allah allah öyle mi demek :D bende kullandım bi ara wifislax.Beni ağdan atıp kendi ağına nasıl bağlandırttırıyor bi anlatırmısın ? karışık mı yoksa bilmiyomusun ondanmı karışık :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.