Bakarmısınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
13 Eyl 2010
132
0
29
indirmiş oldugum adbe reader 9.4.0 programnı tam açacam zaman bu dosya eylemi gerçekleştirmek için ilişkilendirilmiş bir programa sahip degil. ilişkilendirmeleri denetim masasında bir ilişki oluşturun yazıyor ve masaüstndeki bütün simglerinde adobe readren işareti var msn fln hariç yardm şaşa kaldım exe ele qçrmiş silsm slnmz lzm

13 Eyl 2010
132
0
29
hayır mindirme işlemi eksik olsaydı yazısı pcmde qörülürdü we idm adlı proqramlarla fln inderme qwerçekleşmedi bilqinize..

turqud

Kıdemli Üye
23 Eyl 2008
2,432
0
33
kardesim dosya uzerinde tum dosyayi adobe reader programi ile ac butononua tiklamisin onun icin boyle olur sorun cozmek cox vakit alir arkadas sorunu biliyorun cozum budur pc format et

13 Eyl 2010
132
0
29
format edm uzun iş we pcmde çoq önmli proqrmlar c at diceqsnz cg yksk olduqu içn çoq uzn sürer atck oln pc silebilr içnde wirus war dieye bu 1 we formt bn arm cd''yoq başka çzmler arştırıorm

13 Eyl 2010
132
0
29
ona bakrsnz da tht kullndqnz nicklerin hepsi yok ve yabancı bir ad türk ismi diiil arkadışım hepi yabancılara özenti bana diyorsunuz Q yok suzun nicklerniz türkçe bile deqil.. önce kendini düzeltn en başdan bakarsakda site türk hack sitesi ama kendi adıda yabancı türkçenin içinde hack diye bir isim yk türk hack team ve bi düşün team yabancı kökenli bir söz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.