bana en iyi hackerlerin kullandığı işletim sistemi lazım acil.....

egehacker

Üye
18 Eki 2012
151
0
bana linux veya unix ubuntu türlerinden BACKTRACK gibi bir işletim sistemi lazım hackerlerin kullandığı .

birde bana bir visual basic 6.0 bir program verirseniz sevinirim win 8 kullanıyorum :)

şimdiden tşkler.

EdiTeDByRza

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
428
0
İzmir
bana linux veya unix ubuntu türlerinden BACKTRACK gibi bir işletim sistemi lazım hackerlerin kullandığı .

birde bana bir visual basic 6.0 bir program verirseniz sevinirim win 8 kullanıyorum :)

şimdiden tşkler.

bak şimdi paşam ! bu konuyu açman çok çok gereksiz hackerliğin işletim sistemi ile alakası yok .İşini bilen bir hacker her işletim sisteminde kendini gösterebilir.Hackerim diyorsan windows 7/xp/vista hiç farketmez bütün hünerlerini kullanabilirsin.Visual Basic Programına gelince internette araştırsan ve bulsan daha iyi olmazmı ? bence biraz gereksiz konu açmışsın bu bölüm araştırıpta bulamayınların veya / araştırma konusu internet ortamında bulunamayan bireyler için var senin gibi hazıra konmayı bekleyenler için açılmadı.Kolay Gelsin.

Imran baku

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
566
0
aze
bak şimdi paşam ! Bu konuyu açman çok çok gereksiz hackerliğin işletim sistemi ile alakası yok .işini bilen bir hacker her işletim sisteminde kendini gösterebilir.hackerim diyorsan windows 7/xp/vista hiç farketmez bütün hünerlerini kullanabilirsin.visual basic programına gelince internette araştırsan ve bulsan daha iyi olmazmı ? Bence biraz gereksiz konu açmışsın bu bölüm araştırıpta bulamayınların veya / araştırma konusu internet ortamında bulunamayan bireyler için var senin gibi hazıra konmayı bekleyenler için açılmadı.kolay gelsin.

cok ıyı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.