Bana Hack'ı Öğret

1xhusnux1

Üye
26 Haz 2009
159
0
Arkadaşlar Xp Bilgisayarıma Format Atıyorum baştan

Zamanı Olan Birisi varsa

olursa team w. ile yardımcı olabilir mi.

işi olmayan ama hackle' igili bilgisi olanlar lütfen yardımcı olun

Bana Hacı öğretin :S

GhostLeader

Katılımcı Üye
30 Tem 2013
325
0
KKTC
Kardeşim sen böyle yaparsan zaten kimse yardımcı olmaz. Sen ilk olarak Web/Server Güvenliğine gir. Programlara bak. Videolaro izle yapmaya çalış. Daha sonra bir şeyler kapıp bilmediklerini sorarsan yardımcı olur herkes.

hellscream2

Uzman üye
4 Tem 2013
1,001
0
Sen Bu akılla Giderse hack filan ögrenemezsin kimsenin şimdi sana hackı ögreteceginimi sanıyosan eger gerçek bi hacker hackersen kimsenin bundan haberi olmaması lazım yani sen lamer bile degilsin

GhostLeader

Katılımcı Üye
30 Tem 2013
325
0
KKTC
Sen Bu akılla Giderse hack filan ögrenemezsin kimsenin şimdi sana hackı ögreteceginimi sanıyosan eger gerçek bi hacker hackersen kimsenin bundan haberi olmaması lazım yani sen lamer bile degilsin
Bu forum bilmeyenlere hackerlığı öğretmek için var. O biraz işi kurcaladımı burdaki 29000 kişi ona yardımcı olur! Unutma ki biz burda bilmediklerimizi öğrenmek, bildiklerimizi öğretmek için varız!!!

0xLegendary

Uzman üye
14 Tem 2013
1,402
0
bence böyle eğitmen aramak zaman kaybıdır.Web / Server güvenliğine gir dökümanları incele.İlk olarak ön bilgi elde et.Mesela shell nedir gibi.Daha sonra makale okuyarak eğitim videoları izleyerek hacking yöntemlerini incele.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.