Banka Kartı Çıkarıcam

crazyimpi

Katılımcı Üye
9 Nis 2013
687
0
arkadaşlar ben bir banka kartı çıkarmak istiyorum ve size bazı sorularım olucak banka kartıyla internet üzerinden alışveriş yapabilirmiyim bide hangi bankadan çıkarim kartı hangi bankayı tavsiye edersiniz...

CETQ

Uzman üye
28 Şub 2011
1,297
0
ben iş bankasından çıkarttım gittigidiyordan alışveriş yapamadım 3d güvenlik sorgulama hatası verip duruyo
müşteri hizmetlerinin aradım geçen hafta mıy mıy bişeyler salladı kapattım teli
bugün gene aradım kadın çıktı oda salladı yok sorun gözükmüyo normal felan, kredi kartı destekliyodur site ıvır zıvır söledi bişeler kapadım telefonu iyice sövdüm arkalarından :D

sonra paypal ile deniyim dedim paypal hesabı açtım ordan oldu.Bugün verdim siparişi mail felan geldi siparişiniz onaylandı felan diye.Bakalım beklicem ürünün gelmesini.

öteki banka kartları hakkında bir fikrim yok.İş bankası kartını gittigidiyodan başka bir sitede alışveriş için denemedim belki oluyodur diğer sitelerde.

- 18 yaşından küçüksen babanla felan gitmen gerekiyo çıkarmaya.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.