Banned Hk.

cihan1010

Üye
22 Tem 2012
64
0
arkadaşlar chatroulette herkes bilir fakat orda açık saçık hiç birşey yapmama rağmen beni şikayet edip banlantırdılar bunun tek sebebi ülekm ben ülkem le gurur duyorum fakat bazı ırkçı şerefsizler bundan menun kalmıyor arkadaşlar başka ülkeden girme yada ıp banned şuan onu kaldırma gibi bir durum söz konusuysa nolur yardım edin
saygılarla THT üyeleri.....

Moderatör tarafında düzenlendi:

macirhan

Katılımcı Üye
14 Kas 2011
973
0
google 'ye "free proxy list" yaz, karşına çıkan "anonymous" proxy 'lerden birini gir.

yada firefox 'u tor yazılımı ile entegre et. ikisi de kabaca aynı kapıya çıkıyor.

tabi şu da önemli, girdiğin yer gelen IP 'leri kontrol ettğine göre, proxy 'lerden gelenleri alma , gibi bir kural da olabilir.

bu durumda kesenin ağızını açacaksın, yurtdışında ucuza vpn hizmeti veren şirketler var, bir ülkeninkinden satın alacaksın ve o ülkeden giriyormuş gibi olacaksın. tabi bu arada vpn bağlantını da kendi bilgisayarında yapılandırman lazım, o da bazen ayrı bir dert olabiliryor.

vpn garanti çalışır;)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.