Barafranca oynayan Var mı :)

Matrockked

Üye
5 Şub 2010
95
0
Evet arkdaşlar uzun aradan sonra ben yine barafranca oynamaya bşaladım büyük değişiklikler var Oyunda Bende erak ettim acaba TurhackTeam formumuzda varmıdır die
Ben tabikide türk serveri oynuyorum
yani ... den oynuyorum oyanyan veya oynamak isteyen arkileri bekliyorum ordada belki çok gelişir THT Ailesini kurarız:mml

Moderatör tarafında düzenlendi:

ika

Yeni üye
15 Ağu 2007
37
0
istanbul
ben oynuyorum yaklasık 7 sene oynadım uykularım kacar paranoyak olur gece gece kalkıp bakardım kimse bana sıkmısmı simdi rank kasarım sunu yaparım bunu yaparım aileyi dagıtırlar sende gidersin sonra inat edip tekrar girersin sana sıkan adama bulup sıkarsın o sana sen ona karısık bi mevzu ama asırı derecede zevkli. ama baya bagımlılık yaptı son res gelince tekrar oyuna basladım ama baktım ki artık pc basından kalkmamaya basladım sıktırdım kendime :D

Ahmet Enes

Katılımcı Üye
14 Kas 2010
523
0
Evet arkdaşlar uzun aradan sonra ben yine barafranca oynamaya bşaladım büyük değişiklikler var Oyunda Bende erak ettim acaba TurhackTeam formumuzda varmıdır die
Ben tabikide türk serveri oynuyorum
yani www.barafranca.gen.tr den oynuyorum oyanyan veya oynamak isteyen arkileri bekliyorum ordada belki çok gelişir THT Ailesini kurarız:mml

bu konu sankı site reklamı kokuyor gıbı

Ahmet Enes

Katılımcı Üye
14 Kas 2010
523
0

forum kuralları 8.madde:
8- Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, warez, hack appz ve benzeri sitelerin tanitimi yasaktır

bu konunun ılk mesajında her nekadar açık açık sitemı zıyaret edın yazılmasada yınede ziyaret edılmesı ıçın açık kapı bırakılıyor;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.