Başım pkk ile belada

Tehlike67

Katılımcı Üye
21 Nis 2013
332
0
Berler bir facebokta sayfa gordum pkk ıle ılguılı virus yolladım acmıslar galıba sonra bana hep kufur flan yazıyolar sonra ATATÜRK ün fotosunu yoladım onlarda kurdıstan bayragını yollayı duruyolar ne yapmalıyım...

canatila

Katılımcı Üye
4 May 2013
280
0
kardeşim engelle facenin adını değiş başına tc koy bişey koy bulamasınlar firewall indir kur.sakın bilişime şikayet etme sen suçlu olursun vürüsü ilk sen yollamşsın o yüzden.fazla kızdırma ama silahla dayanmasınlar :D şaka maka ha sen dikkat et

paracelsus

Katılımcı Üye
24 Şub 2012
994
0
[Bilinmiyor]
olm korkacak bişi yok sen sadece ıp ni değiştir adamlar arkası sağlam ise seni bulurlar yerini bulamasınlar çünkü sen onlara habre bişiler göndereceksin o işe bi bak.
sonra küfürde yaz resimde at at

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.