Başımız Sağolsun

BemBeyaz

Üye
12 May 2014
92
0
İstanbul
Konu yerinin yalnış olduğunu tabiki biliyorum corvo kardeşimin dediği gibi görülmesini istediğim için buraya açtım konuyu..

timurleng

Üye
28 Eki 2013
170
0
tek yapabileceğimiz şey dua etmek yapacağımız başka ne varki şu koskoca dünya kime kaldıki bize kalsın

29 Mar 2013
207
0
3 gün olmuş yangin hala devam ediyor diyorlar, Amerika'da almanya'da olsa bu olay yerin altina itfaiye indirirler illa söndürürlerdi. EVET BAŞIMIZ SAĞOLSUN ALLAH RIZASI İÇİN GÖRENLER EL FATİHA

BemBeyaz

Üye
12 May 2014
92
0
İstanbul
ALLAH Mekanlarını CENNET Eylesin, Kurtarılmayı bekleyen abilerimizin kardeşlerimizin de ailelerine sabır selamet diliyorum

BemBeyaz

Üye
12 May 2014
92
0
İstanbul
Bizim için nerenin sözü olduğunun bir önemi yok kardeşim anlamı şu anda bizim için daha önemli.. Makara ortamı yada insan küçümseme ortamı kurmuyoruz burda.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.