Basit Bir Logo Tasarımı | DeFaCeR | TurkHackTeam.Org

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
Fena değil ,, yap birleştir ayır yapa yapa ufkunu açıp grafik bilgini farklı programlarla geliştirebilirsin ,, hiç birimiz anamızın karnından öğrenmedik

25 May 2014
112
0
pwd
Başırılı olmuş eline sağlık
Başarılı bir çalışma olmuş ellerine sağlık
Teşekkürler :)

Geliştirmen dileğiyle.

Yani arkaplan resmi yapmayı tasarım yapmayı falan öğrenirsem çok zor olacağını sanmıyorum . Teşekkürler :)
Fena değil ,, yap birleştir ayır yapa yapa ufkunu açıp grafik bilgini farklı programlarla geliştirebilirsin ,, hiç birimiz anamızın karnından öğrenmedik
Bu zaten az sayıda yaptığım grafiklerden çok iyi değilim yani kabul :D Ben zaten Deface olurum olursam grafik ters programlama da PHP öğreniyorum :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.