Basit Ve Hızlı Şekilde Facebook Hesap Çalma %60 Garanti

htafurkan

Yeni üye
16 Eki 2013
38
0
Öncelikle başlattığım konu ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Bu konuda basit ve hızlı facebook çalma yöntemini anlatacağım. Çok az kodlama bilginiz olması yeterlidir.

İşimize başlamadan önce kurbanımızın internet ortamındaki hobilerini bilmek gerekir. Mesela benim geçen hesabını kırdığım kişinin en büyük hobisi LFS oyunuydu. Hobisini belirlediğinizi varsayarak devam ediyorum ,

LFS oyunu ile ilgili basit bir site hazırlayacağız. Bu sitede güzel bir tasarım ve facebook ile bağlan şeklinde süslenmiş bir sahte giriş paneli olacak. Gönderilen formu almak için formbuddy.com adresinden bir hesap açıyoruz. Hesap açtıktan kendinize ait bir form oluşturun. Form hazırsa devam ediyorum ,

Benim hazırladığım Http://lfsground.ay9.com site gibi kendinize basit bir site ve facebook hesabın ile bağlanmış şeklinde gizlenmiş kutular ekleyin. Bu bölümde yardım istiyorsanız google de araştırabilir veya bana mesaj atabilirsiniz.

Yedek dosyasını hazırladıktan sonra host sitelerinden herhangi birine yedek dosyanızı atın. Ve geldi hazırladığımız tuzağı yedirmeye.. Hedefinizin ask.fm hesabı varsa burdan anonim olarak şu şekilde soru sorun mesela , Kanka ya canım sıkılıyo gel lfs oynayalm 2. salonda seni bekliyorm gibi cümleler kurarak hedefinizle iletişim sağlayın. Ben bu şekilde çok hesap çaldım.

Soru sormak isterseniz mesaj atabilirsiniz.

burakbulentozen

Yeni üye
17 May 2014
1
0
Merhabalar Arkadaşım....

Senden bir ricam var, benim mutlaka ama mutlaka ele geçirmem gereken bir facebook profili var ama teknik olatak yeterli olmadigim icin basaramiyorum, bu konu benim icin gercekten cok onemli, yardimci olabilirsen cok sevinirim...

Ilgin icin simdiden tesekkurler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.