Baska Bilgisayari nasil kontrol edebilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maceraci11

Yeni üye
30 Ocak 2011
11
0
merhaba Arkadaslar yeni oldugumu birkez daha söylim

siz profesyonel kisilere kisa ve öz sormak istiyorum

bende 4 adet bilgisayar var diger 3 bilgisayar cocuklarin , en kisa yoldan bunlari nasil kontrol edebilirm? Türkojenle olabilirmi? veya baska yöntemle! tabi Antilere yakalanmiyacak sekilde veya antilerin ayarinda ayarlar yapmam gerekirse bu mümkün

simdiden Tesekkür ederim

maceraci

cyber_agents

Katılımcı Üye
5 Eyl 2010
400
0
Yerden
team viewer 6 yükle her pcye yükle prog. ordan ıd ve şifreler var onları bilerek pclere girebilirsiniz prog.da hiç virüs bulunmamaktadır hadi kolay gelsin :)

sanırsam arkadaş tanımadığı yada başka birinin pcsine girmek istiyo eğer arkadaşının kine girmek istersen team sprdir fakat ben karşı bilgisayara yukleyemem diyorsan işin zor bu konuda yazılar fazlasıyla var formu araştır bulursun fakat adamın port larının açıkolması lazım ben başka türlü bilmiyorum :D Çok mu Çok oldu yazım :D

tombkiller

Katılımcı Üye
29 Tem 2008
880
0
Cehennemin Dibi
birader diğer bilgisayarları aynı evde kontrol altına almak istiyorsan Casus 007 kullan. hani çocuklar nereye girmiş, ne yapmış gibi bisey istiyorsan. yok ayrı biyerdeysen rat programları kullan . antivir'e yakalanmamak için blender ile server'e resme veya başka bi dosyaya göm.kolay gelsin

ReZiDeNt

Üye
16 Haz 2010
100
0
Essiental Net Tools kullan. İp adreslerını ogren ve pcye gir. Ama eger diyorsanki kontrol saglamam lazım o zaman Team Viewer kullan..

maceraci11

Yeni üye
30 Ocak 2011
11
0
Arkadaslar özür dilerim galiba konuyu yanlis yere verdin Admin kardesim degistirebilirsin

birde bu team viwer aslinda cok güzel bir program ama bununla karsi taraf baglanmayi onaylamadan girilemez! yoksa bu programla baska bir yöntem varmi?

Arkadaslar gercekten kafam karisti Haker degilim bilgisayarlardan biraz anlarim fakat sizin kadar degil, saadece evdeki bilgisarlari kontrol etmek istiyorum, inanin bu forumu begendim güzel fakat inceledigim programlarin cogu calismiyor ve millet bunlarla birbirlerini mi kasiyor anlamadim gitti hem cogu antilere yakalaniyor

bana gercekten calisan bir Logger lazim bana tüm loglari yollari yollayacak ve antilere yakalanmayacak böyle birsey bu cagda cok mu zor Arkadaslar ? önerilerinizi bekliyorum

birde biryerlerde okumustum USB bellek ile bir bilgisayara taktinmi tüm passwordlari aliyormus dogrusu pek anlamadim sizin bilginiz varmi? galiba biraz fazla sordum kusura bakmayin Bilmemek ayip degil ögrenmemek ayip derler

saygilar sevgiler

saygilar sevgiler

quantumxp

Katılımcı Üye
29 Kas 2010
867
0
Anadolunun bağrından
sanırsam arkadaş tanımadığı yada başka birinin pcsine girmek istiyo eğer arkadaşının kine girmek istersen team sprdir fakat ben karşı bilgisayara yukleyemem diyorsan işin zor bu konuda yazılar fazlasıyla var formu araştır bulursun fakat adamın port larının açıkolması lazım ben başka türlü bilmiyorum :D Çok mu Çok oldu yazım :D

başlangıçta arkadaşımız bende 4 pc var diğer 3ünü çocuklara veriyorum ve bunları nasıl kontrol ederim diyor bizlere ve bende bildiğim zararsız yardım prog. sayılan team viewer ı önerdim ve bu kullancağı prog. kendi pclerine atacağından bi sorun bile olmıyacaktır saygılar !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.