baska pc ye orjinal anti tasımak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

murat han

Üye
11 Şub 2012
222
0
istanbul
arkdaslar benım evde antıloger var ..bu antı logger 1 yıllık ...bunu pc den nasıl alıp iş yerındekı pc ye kaydetmelıyımm......umnarım anlatabılmısım dır (sifre vs ıstemıycek)

YoUngCrUel

Katılımcı Üye
9 Ağu 2011
811
0
İstanbul
Murat Han kardeşim tcagri'nin Dediği Gibi Olmaz Olamaz İmkansız..Çünkü Öle Birşeyde Kişiler İnternet Cafelerden Usb Yardımı İle Kolayca Alabilirlerdi..

murat han

Üye
11 Şub 2012
222
0
istanbul
valla yarbayın dedıgı dogru :)
nasıl tasıycam ya ... :(
örnegin ben regeditden antılogger un reg ını alsam sonra c dekı prgram fıles dakı antı logger dosyasını alıp ve yarın ıs e gıdınce atsam calısırmı ?

murat han

Üye
11 Şub 2012
222
0
istanbul
o yuvalanan yerler neresi acaba..örnegın bır program yukledık dıyelım bunu pc nerelere dagıtıyorrrr.benım bıldıgım prgram fıles ve reg dosyaları icine prgram hkkında bılgı atıyorrr..baska atdıgı yerler neresı acaba ..

YoUngCrUel

Katılımcı Üye
9 Ağu 2011
811
0
İstanbul
ozman bana 1 akıl verın beyler ..bunca katılımsız crackli programlar oyunlar antıler vs nasıl yapılıyor ?
murat han Kardeşim Sana Verebileceğim Tek Akıl İnternetten Virüs Programı Seçersin (Avira veya Kaspersky Tavsiyem) Bunların Full Sürüm Serial'lerini Bulursun ve Bunlarda Lisanslı Olur.Yada O Kasayı Şirkete ***ür :)

murat han

Üye
11 Şub 2012
222
0
istanbul
haklısın youngcruel...ama yapan yapıyor creack lı katılımsız ..benim merak ım bu ...2-3 ğün once bın idman indırdım ve yapmıs yapan ...hem normal proğram var hem reğ dosyaları var ...süper yapmıs ışı bılen bıırı oldğu kesin :)

murat han

Üye
11 Şub 2012
222
0
istanbul
konu güncel .kafama göre deneme yaptın ama tutmadı .anti virüs u krdum..sonra cracklemek ıcın evdekı antının exe sını kopyaladım .ve bırde reg dosyasını yüklüdım ..ancak sorunlar olustu.

merak eden olur diye ayrıntılı yazıyom ....
1--evden aldığım exe dosyasının atdığımda hata verdı crackleyemedım bende dığer exe yı sılıp oyle klasor ün ıcıne atdm :)
2--sonra pc yı resetledım ve masaüstünde bır yazı cıkdı..antı nı calısa bılmesı ıcın tekrar rset at .at tım yıne reset at dedı..
3--antıyı acam dedım oda acılmadı .ekranda aynı pc yı rset le dedı :)

bilgisi olan lardan yardım talep ım hala gecerli :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.