Basketbol oynarken çok steps yapıyorum :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Profesyonel , okul takımı lisanslı bi basketbolcu olarak cevaplayalım hemen :cool:

Öncelikle steps i bilerek yapmazsın , hangi oyuncu bilerek steps yaparda topu rakibe verirki ama değilmi :)

Bunun için öncelikle kendini hatalı görmekten vazgeçmelisin .

Ne kadar izlesende uygulamadığın sürece çözüme ulaşamassın zaten , anlamadığım yer hangi durumlarda steps yapıyorsun turnikeye çıkarkenmi , top sürerkenmi vs.

Turnikeyi örnek olarak anlatayım sana basketbol zekayı oldukça yoran bir spordur , çift düşünceye sahip olman gerekir , şöyleki ; bir yandan oyun oynarken bir yandanda kuralları düşünerek hareket etmelisin ,

Örneğin ; Turnikede 3 üncü adımda atarsın topu potaya değilmi , beyninin bir tarafı potayı ve etrafındaki rakipleri düşünsün havada iken olası çıkabilecek durumları hayal et , bir taraftanda , 1 inci adımı attım 2 inci adımı attım son hakkım bu adımda topu bırakmam gerek gibisinden.

Kısacası kafayı çalıştır :)

KaRa HiLaL

Katılımcı Üye
31 Tem 2008
599
0
Ankara
ya iyide burası pc ile ilgili bir yardım bölümü değilmi yani rütbeye bakarak mı cevap veriliyor biri asteğemendi böyle birşey demeşti konu ihbar+kilit ....

king3r

Katılımcı Üye
profesyonel , okul takımı lisanslı bi basketbolcu olarak cevaplayalım hemen :cool:

öncelikle steps i bilerek yapmazsın , hangi oyuncu bilerek steps yaparda topu rakibe verirki ama değilmi :)

bunun için öncelikle kendini hatalı görmekten vazgeçmelisin .

ne kadar izlesende uygulamadığın sürece çözüme ulaşamassın zaten , anlamadığım yer hangi durumlarda steps yapıyorsun turnikeye çıkarkenmi , top sürerkenmi vs.

turnikeyi örnek olarak anlatayım sana basketbol zekayı oldukça yoran bir spordur , çift düşünceye sahip olman gerekir , şöyleki ; bir yandan oyun oynarken bir yandanda kuralları düşünerek hareket etmelisin ,

örneğin ; turnikede 3 üncü adımda atarsın topu potaya değilmi , beyninin bir tarafı potayı ve etrafındaki rakipleri düşünsün havada iken olası çıkabilecek durumları hayal et , bir taraftanda , 1 inci adımı attım 2 inci adımı attım son hakkım bu adımda topu bırakmam gerek gibisinden.

kısacası kafayı çalıştır :)

santranç gibi birşey o zaman bu basketbol teşekkür ediyorum ;) yarın maçta yapmayacağım bu stepsi kendime güvenim geldi :)

ya iyide burası pc ile ilgili bir yardım bölümü değilmi yani rütbeye bakarak mı cevap veriliyor biri asteğemendi böyle birşey demeşti konu ihbar+kilit ....

dostum burası her konuda yardıma açık bir bölüm bilmiyorsan söyleyeyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.