Çözüldü Başlangıç için Önerileriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
30 Ocak 2012
134
0
Selamın Aleyküm abiler,arkadaşlar ben bir yerden başlamak istiyorum.Hangi programlama dilimi öğrenmeyle başlasam ? pythonu gördüm çoğu yerde başlangıç için ama sizede sormak istiyorum bir de ben başlangıç için sql injectionı araştırdım hiç bir sitede uygulayamadım admin panelini buluyorum fakat sanırım cpaneli buluyorum çünkü girdiğim şifre falan yanlış diyor şifreyide havijle bulduğum halde.

30 Ocak 2012
134
0
c dilinde algoritmadan başlaman yararına olur.. önce mantığı çözmelisin kanımca

C++ olur mu yoksa C ayrı mı yani C ayrıysa Cden mi başlayayım?Hani programla başlayayım? Gerekirse eğitim setide alabilirim parayla.
Bu arada yorumun için teşekkür ederim

Ben Lamer olmak istemiyorum :) Hacker olmak istiyorum yani bir kaç site açığı ile site hackleyip index basmak değil hedef aldığım siteyi hacklemek istiyorum sanırım bunun içinde en az bir programlama dili bilmek gerekli.

Orhan Eser

Uzman üye
7 Ocak 2011
1,970
2
C++ olur mu yoksa C ayrı mı yani C ayrıysa Cden mi başlayayım?Hani programla başlayayım? Gerekirse eğitim setide alabilirim parayla.
Bu arada yorumun için teşekkür ederim

Ben Lamer olmak istemiyorum :) Hacker olmak istiyorum yani bir kaç site açığı ile site hackleyip index basmak değil hedef aldığım siteyi hacklemek istiyorum sanırım bunun içinde en az bir programlama dili bilmek gerekli.
Sanırım değil bilmek gerekli visual basic 6 ile başla onu tamamen öğrendiğinde diğer dillerde hiçte zorlanmayacağını göreceksin bol bol video indir en aşşa 1000 tane git kitap al vb6 üzerine yazılan bir sürü kitap var kolay gelsin çalışmalarında başarılar dilerim....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.