Başlık Değişmeme Sorunu

hackeralp24

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,703
0
TurkHackTeam
Konu başlığını düzenlememe rağmen konu listesindeki başlık değişmiyor ilk haliyle kalıyor. Örneğin www.turkhackteam.org/google-android/1300932-whatsapp-plus-v2-4-100-turkce-16-04-2016-a-6.html konumda başlıktaki versiyon ve tarihi güncellemek istediğimde sadece konu içerisindeki başlık değişiyor. Bu özelliğin bu şekilde eksik çalışmaması gerektiğini düşünüyorum. Konu açarken başlık yanlış açılabilir veya sonradan düzenlenmesi gerekebilir. Bu durumda o başlıkta yapılan düzenleme forumun her yerinde değişmelidir. Bu forumun bir eksiğidir.

hackeralp24

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,703
0
TurkHackTeam
Konu yardım merkezine taşınmış :) pek yardımlık bir durum yok aslında bu mesajı okuması gerekenler forum yönetimindeki kişiler :) böyle basit bir forum hatasının düzeltilebileceğini düşünüyorum. Konu güncel

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,802
356
85
u bilmiyorum maalesef
Konularınızı açtıktan 15 dakika süre içerisinde başlığınızı değiştirebilirsiniz.
Eğer başlığı değiştirtmek istiyorsanız hangi bölümde paylaştıysanız konunuzu o bölümün en alt sağ tarafında bölüm yetkilileri olacaktır oradaki " online " olan yetkililere özel mesaj atınız.

hackeralp24

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,703
0
TurkHackTeam
Konularınızı açtıktan 15 dakika süre içerisinde başlığınızı değiştirebilirsiniz.
Eğer başlığı değiştirtmek istiyorsanız hangi bölümde paylaştıysanız konunuzu o bölümün en alt sağ tarafında bölüm yetkilileri olacaktır oradaki " online " olan yetkililere özel mesaj atınız.

İstenilen herhangi bir zamanda değiştirilebilir olması daha mantıklı değil mi? Ortalama 2-3 haftalık periyotlarla güncelleme yapıyorum ve insanlar başlığı görerek konunun güncellendiğini anlamalı bu her forumda böyle bitek burada böyle bir sıkıntı yaşadım. Sürekli yetkilileri böyle bir durum için uğraştırmakta istemem.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.