Battle of Immortals [ Aralık'ta Açılacak ] Online

fatihcaycı

Yeni üye
28 Mar 2008
41
0
g8ry8.jpg

Joygame Yine Bomba bir oyunla adını duyuruyor.Aralık ayında açılacak olan Battle of Immortals için bütün hazırlıklar tamamlandı.

Oyun Bilgileri

Joygame yepyeni bir online oyunu daha Türk oyunseverlerin karşısına çıkarıyor. Gelişmiş grafikleri, izometrik kontrolleri ve zengin içeriğiyle dünyanın her yerindeki MMORPG oyuncuları tarafından büyük ilgiyle karşılanan Battle Of The Immortals - Kaos Kitabeleri olarak, Joygame kalitesiyle tamamen Türkçe dil ve lokalizasyon desteği sayesinde Türk oyunseverlerle buluşuyor.
MMORPG Battle Of The Immortals'da yüzlerce görev, eşya, binek, yardımcı karakter ve Türkiye'ye özel içeriklerin hepsi MMORPG severlerin emrinde olacak. Battle Of The Immortals - Kaos Kitabeleri hikayesini zenginleştiren mitolojik ve fantastik karakterler ile oyuncular, Ejder Kral'ın karanlık düzenini sona erdirmek için mücadele edecek.
Joygame'in yeni MMORPG oyunu Battle Of The Immortals - Kaos Kitabeleri ile oyuncular ölümsüzlüğü tadma imkanı bulacak

Kısa Bir Tanıtım Videosu

Battle Of The Immortals - Kaos Kitabeleri Tanıtım - YouTube

kraldiamont1

Katılımcı Üye
26 Eki 2012
742
0
Mars
BOİ oynayacak var ise Oynarız CBT kayıdımı Yaptırıdım Bir Süre Avrupa Serverınıda Oynamıstım Bilgim var oyunla ilgili azcıkta olsa

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.