BB FlashBack programı yardım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TR-cCc

Yeni üye
20 Ağu 2009
30
0
selamün aleyküm arkadaşlar ..

yeniyıla sorunla başladım :D

BB FlashBack programı indirdim internetten serialini buldum kurdum.benim sorunum video kaydederken ses nasıl kaydediliyor.mesela youtubeye girdim orda bi film actım filmi sesi olarak nasıl kayıt edebilirim.

mikrafonla mı kaydetcem yoksa program sesi de alabiliyor mu ?

bi sürü deneme yaptım olmadı yardım edebilirmisiniz ?

aßigor

Üye
25 Kas 2009
112
0
Cehennemden
selamün aleyküm arkadaşlar ..

yeniyıla sorunla başladım :D

BB FlashBack programı indirdim internetten serialini buldum kurdum.benim sorunum video kaydederken ses nasıl kaydediliyor.mesela youtubeye girdim orda bi film actım filmi sesi olarak nasıl kayıt edebilirim.

mikrafonla mı kaydetcem yoksa program sesi de alabiliyor mu ?

bi sürü deneme yaptım olmadı yardım edebilirmisiniz ?

Ses kaydını mikrofondan yapıyor bildiğim kadarıyla.Bendede var bu program zaten kayıt yapmaya başlarken sürekli next dediğimiz zaman 2.de galba record sound yazıo onun yanını işaretlicen sonrada pc sesini çok aççan kaydetmek istediğin eğer bilgisayardansa ordanda o mikrofonlala kaydedilcek.

TR-cCc

Yeni üye
20 Ağu 2009
30
0
denedim ama pc den direk kayıt yapmıyor.

ama sorun değil mikrafonum var ordan kayıt yaparım:D

sorun benim ses kartımdan olaiblir.böylr programlarda benim ses kartında o özellik yok daha öncede bu sorun karşıma cıkmıştı.

yardımın için sağol usta..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.