Bedava telefon gorusmesı devrım 2 lahmertqızz farkıyla

lahmerTqizz

Katılımcı Üye
16 Eki 2012
254
0
C:\Program Files (x86)
ewet arkadaslar bugun sizlere uluslar arasi bedava ya nasil gorusulecegini gosterecegim!
Onceki konuyu actigimda da belirttigim gibi lutfen bu isleri iyi bilen kisilerin bunlari yapabilecekleri soylemek istiyorum.
Eger bu islerde yeniyseniz bunlari anliyamassiniz!
Burda basit bir script ayariyla nasil kontur saglayacagimizi anlanatacagim.Konu biraz uzun sabirli ve anliyarak okumanizi tavsiye ediyorum.
Oncelikle www.actionvoip.com adli siteye giriyoruz.
Girdikten sonra yeni bir hesap aciyoruz.New account ile.
Daha sonra bu yeni adresimizi postamiza gonderilen link ile aktif ediyoruz.
Accountumuza girdigimizde asagidaki gibi bir sayfaya girmis olacagiz!
k2k97.png

Ben onceden beri kullandigimdan e 0.74 kurus var.
Dikkat: Ve sag ust kosede welcome, 13av2152 yazmaktadir bu bize verilen kisisel kullanici adidir.Bu actionvoip adli programi indirten sonra giris yapmamiz icin gereken kullanici adidir!
Sifre ise sizin uye olurken kullandiginizdir.
Simdik ben sizlere bu 74 kurusu nasil yukseltebilecegimi gosterecegim.Tabi sizde 0.00 dir.
Onemli degil size gosterecegim yukseltme yontemi ile kontur ekliyebilirsiniz!
Oncelikle bu islemi yapabilmek icin iki browsere ihtiyacimiz var.mozilla ve chrome!
Uye olurken kullanacagimiz browser chromedir.
Sonra sayfaniza login olduktan sonra yukardaki sayfa gibi bir sayfa acilacaktir.bur da sayfa kaynagini goster diyeceksiniz!
k2k9g.png

Iste kaynak karsimizda.burda div id , olanlari bulmaliyiz!numeric olan kisimlari!
Bunun icin div id cozucu programlari googleden aratip bulabilirsiniz!
Ben bunun icin benim kodlarini bulup yazdigim programi kullanacagim.
Ve simdi ben div id numeric kodlarini ariyorum.

k2k9p.png

DIKKAT: BURAYI DIKKATLI OKUYUN!
V div id kaynaginda bir suru rakamlar vardir.Bu veriler soyledirler.
a1, degeri 0.5 verisel harfi bellidegildir
a2, degeri 0.1 verisel harfi bellidegildir
a3, degeri 0.1# (aciklamasi 1 arti birin dortte birinin toplamidir.)Ve bu terimler boyle devam eder.Sonundaki verisel harfi ise #0.5##,dir yani aciklamasi,(0.5 ten sonsuza).
Coderler tarafindan bu terimler iyi bilinir!
div id ile bu taramayi simdik yapacagiz en dusuk rasyonal sayi verisi ise 0.5 dir.Degistirlebilecek tek degerde budur
Bu degeredede en buyuk verilebilecek oran 0.9 dur.Yani a1 degerinin maximum kabul edecegi degerdir 0.9
Bazi sivri zekalilarimiz bunu 0.9 yerine 0.1 veya daha fazla bir deger eklerse hic bir sey degismez!
DIKKAT: Yanliz bu oran enaz 2 euro ile 3 euro arasinda birseydir.Uzunca zamandir kullandigim icin tahminim bu yonde.
VE SAKIN 2 VEYA 3 EURO ALDIKTAN SONRA BU ISLEMI TEKRAR YAPMAYI DENEMEYIN CUNKU 0.5 DEGERININ USTUNDEKI DENISIKLIKLERI KABUL ETMIYOR.
Ama illede konusmadan bir yerde biriktirmek istiyorum diyorsaniz bu yontem ise yarar.
Skypeye kontur yollayabilirsiniz.Fakan 1 euro eksiltiyor.Buda bu islemlerle devamli olarak skype aktarimi yaparak iyi bir gelir yapmaktir.Su an skybede yaklasik olarak 150 dolarim war.
Sonrada bu a1 degerini buluyoruz.
Asagidaki resimde gordugunuz gibi bulduk.
daha sonra 0.9 ile degistiriyoruz.Mavi olan kisimla.

k2k9r.png

Merak edenler icin aradaki 0.4 degerini biz bilemeyiz.Bunu sadece actionvoip sitesinin kuruculari bilir.
Biz degistirir ve na kadar kontur verilirse ona kabulleniriz!
VE daha sonra degisikligi kaydet diyoruz!Ve sonrada yapilan denisikligi mozilla iconlu bir html yapiyoruz.
k2kh9.png

Ewet simdik tek sorunumuz!microsoftun script sorunu! Bunu engellemek icinde mozilladan noscript eklentisini indirip kuruyoruz!
Resimde ok isareti ile gosterildigi gibi.
k2khn.png

Daha sonra actionvoip.com sitesine giris yapiyoruz.
Sonrada sol ust kosedeki s iconuna tikliyoruz.
Noscript programi acildiktan sonra embeddings e tikliyoruz.Oradaki butun kutucuklari isretliyoruz. Sadece untrusted kutucugunu isaretlemiyoruz.
k2khl.png

Ok butonuna basin.Ve simdik mozilla iconlu htmlyi acin!
Ve gordugunuz gibi 0.74 ten 2.77 ye yukseldi!

k2khq.png

Ve simdik oradan download yapin!
otomatik olarak kullanici adi veya sifre sormayacaktir.Cunku giris yapmis olarak indiriyorsunuz!

k2knw.png

Programi kurun.Ve acin VE
SONUC:

k2kp9.png

Butun bu gosterilenleri bilmeniz icin oncelikle bu islerden iyi anlamaniz gerekiyor.baslikta belirtigim gibi.
NE MUTLU TURKUM DIYENE

VE ARKADASLAR ARANIZDA CERKEZ OLAN WARSA BENIMLE ILETISIME GECERSE MUTLU OLURUM!
CUNKU BENDE CERKEZIM VE YURK DISINDAYIM!
HERKESE TESSEKKURLER

kmlbzky

Yeni üye
1 Kas 2014
11
0
Sa kardeşim şu an ıraktayım. burada gercekten telefon kontoru olayı sıkıntılı. v id olayını bırazdaha acarmısın bıraz faydalanalım bızde.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.