Beef tool',u indirirken aldığım hata

hatima123

Yeni üye
7 Tem 2023
15
1
1
Öncelikle merhabalar. Acil olarak yardıma ihtiyacım var kali de BEEF hazır olarak gelmedi daha sonrasında ( beef-xss) ile yükleme yapıp kurulumu yaptım şöyle bi sorun var uzantısı olan bu dosyayı yanlışlıkla sildim. şimdi tekrardan beef-xss yaparak yüklemeye çalışıyorum fakat daha öncesinde giridğim için direkt admin panele atıyor doğal olarakta hata veriyor

Maroaa

Asistan Moderatör
13 Mar 2023
152
4
68
Öncelikle merhabalar. Acil olarak yardıma ihtiyacım var kali de BEEF hazır olarak gelmedi daha sonrasında ( beef-xss) ile yükleme yapıp kurulumu yaptım şöyle bi sorun var uzantısı olan bu dosyayı yanlışlıkla sildim. şimdi tekrardan beef-xss yaparak yüklemeye çalışıyorum fakat daha öncesinde giridğim için direkt admin panele atıyor doğal olarakta hata veriyor
öncelikle konuyu yanlış yerde açmışsın, THT yardım merkezinde açman gerek
git clone GitHub - beefproject/beef: The Browser Exploitation Framework Project
./install
./update-geoipdb
nano config.yaml
ve kullanıcı adı ve şifreyi değiştir
./beef

dostum böyle dener misin ?

Son düzenleme:

hatima123

Yeni üye
7 Tem 2023
15
1
1
git clone GitHub - beefproject/beef: The Browser Exploitation Framework Project
cd beef
./install
./update-geoipdb
nano config.yaml
ve kullanıcı adı ve şifreyi değiştir
./beef

dostum böyle dener misin ?
git üzerinden opt içine yükledim install ettim ./beef diyerek ordan giriş yapıyorum ama kısayol olarak arama çubuğunda beef çıkmıyor dediğinizi yine de yapayım mı ?

git üzerinden opt içine yükledim install ettim ./beef diyerek ordan giriş yapıyorum ama kısayol olarak arama çubuğunda beef çıkmıyor dediğinizi yine de yapayım mı ?
daha öncesinde beef-xss çalıştırıp yüklemesini yapmıştım şimdi bidaha yazınca direk panele bağlanmaya çalışıyor failed hatası veriyor şifre kaydetme ekranı çıkmıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.