ben bir site haclemek istiyom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kiami

Yeni üye
10 Tem 2011
46
0
ben site hacklemek istiyom site bi kaç yıllık ipmi yakalabilirlermi internet kafedenmi hacklemeye çalışıyım

Tsutomu

Üye
14 Eki 2011
56
0
bi dakika neler oluyor burda neler konuşuyorsunuz siz. eğer türk sitesi hackleyeceksen önermiyorum. yabancıya yöneleceksin. ordan da ip belli olsun farketmez ben ip gizlmiyorum yabancı sitelerde mesela.

Tsutomu

Üye
14 Eki 2011
56
0
Fakat önemli bir siteye denk gelirse bu işin yurtdışı yurtiçisi kalmaz ;)

doğru söyleyor olabilirsin de bende burdan okumuştum yurt dışı olunca ilgilenmiorlar diye. hem kendi adıma bir korkum da yok ondanda gizlemiyorum. önemli bir sitede belli eder kendini. o zaman ya gizlerim yada korkarım (açık konuşalım değilmi) dokunmam. ama uyarın içinde saol gizleyim en iyisi ben bundan sonra.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.