Ben de hacker olmak istiyorum

ümitk

Yeni üye
18 Eyl 2007
45
0
Çok ama çok zor şartlarda çalışan arkadaşların (görseni z yüreğiniz parçalanir)ve bu işin emeklliği ciğer bitmesi kısacasi kumlama atölyesi ve bu zavallilarin parasıni her ay düzenli olarak çalan aşağilik bir adam var .Lütfen bana yardım edin bu alçağin dersini verecek kadar hack öğreneyim...Nerden başlarim hangi yolla yürürüm..

xXDieForGameXx

Katılımcı Üye
16 Mar 2017
710
0
THT Şehri
Color a
tree
12372913
31238213
1207390182
123081093*
21903812
artık heykırsın

yada

ping -t google.com

böyle konu acmakdansa gidin biraz araştırın
Yardım İstemiş Haklısın Ama Yardım Etmemiz Gerekir Dalga Geçmeniz Değil

Bu Forumda Hacker Yok ki Kardesim.

Dalga Geçmeyin Gerçekten İyi Olanlar Var

Kardeşim Öncelikle Konuyu Açacaksan Kuralları Okuyup Yardım Merkezine Açman Gerekir.İkinci Olarak Sosyal Mühendislik Trojanlar ve Keyloggerlar Ve Sql Açıklarına Yönelmeni Öneririm Brute Force Ve Havij Öğrenmelisin (Sql Açık İçin) Bir De Bunları Öğrendim Madem Geliştireyim Kendimi Dersen Kodlama Dili Öğrenebilirsin

Ama Arkadaşların Dediği Gibi Çok Araştırma Yapmalısınız

The Narkoz

Kıdemli Üye
19 Ağu 2017
2,783
1
Azerbaycan
Yardım İstemiş Haklısın Ama Yardım Etmemiz Gerekir Dalga Geçmeniz Değil

Dalga Geçmeyin Gerçekten İyi Olanlar Var

Kardeşim Öncelikle Konuyu Açacaksan Kuralları Okuyup Yardım Merkezine Açman Gerekir.İkinci Olarak Sosyal Mühendislik Trojanlar ve Keyloggerlar Ve Sql Açıklarına Yönelmeni Öneririm Brute Force Ve Havij Öğrenmelisin (Sql Açık İçin) Bir De Bunları Öğrendim Madem Geliştireyim Kendimi Dersen Kodlama Dili Öğrenebilirsin

Ama Arkadaşların Dediği Gibi Çok Araştırma Yapmalısınız
bende böyle yazıryomki digeri gibi bunu yazarak (Yazarsa) gendini Hacker zan etmesin

ümitk

Yeni üye
18 Eyl 2007
45
0
Amacım ben bu oldum deyip hava değil zaten o gibi şeyler icin yas itibari ile bana yakismaz.Ama pc den formattan recovery den adobe premier pro dan orta seviye anliyorum.Bu isi yapabilecegime inaniyorum.Amacim bu asagilik adamdan haklilarin hakkini alip yazismalarini desifre edip üst makama iletmek..Basarabilirsem tabii.Gerekirse cok calisirim.Yanlis yere konu actiysam admin kardeslerimden ozür dilerim.

Matrix24

Kıdemli Üye
27 Haz 2012
2,685
0
istanbul
Amacım ben bu oldum deyip hava değil zaten o gibi şeyler icin yas itibari ile bana yakismaz.Ama pc den formattan recovery den adobe premier pro dan orta seviye anliyorum.Bu isi yapabilecegime inaniyorum.Amacim bu asagilik adamdan haklilarin hakkini alip yazismalarini desifre edip üst makama iletmek..Basarabilirsem tabii.Gerekirse cok calisirim.Yanlis yere konu actiysam admin kardeslerimden ozür dilerim.

bunun ıcın hacker olmaya gerek yok bılgısayarına rat atıp yazısmalarını ogrenebılırsın

mrNightblood

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
323
0

Tam olarak ne istediğini belirlemen gerek. Yazdığın çok ucu açık olmuş.

Matrix24

Kıdemli Üye
27 Haz 2012
2,685
0
istanbul
Az çok yürüyeceğim yolu öğrendim.İlgilenen dostlara teşekkürler.

3-5 tane 13 14 yasında kısılerın yorumlarını takmayıp yoluna devam etmenı dılerım kardesım oncelıkler programlama dılı ogren basıt olarak basla bu ıste ne olarak hack yapmak ıstıyorsun web sıtesı hacklemek mı yoksa bılgısayarları hacklemekmı wifi hacklemekmı bunu ogren sonra o yolda ılerle

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.