Ben kimim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
11 Mar 2023
113
34
25
Türkiye/kayseri {TR}
Öncelikle kendimi tanitayim ben Darkmarsx sanal aleme daha lise çağlarımda başladım phising tarzı Bi uygulamayla başladım ve başkalarının hesabına girmek hoşuma gitmeye başladı sonra kendimi geliştirmek istedim ve üniversite sınavına az kala baya bi gelişmiştim fakat hayla kendimi yetersiz buluyodum bende daha çok çalışmak için okulu bıraktım ve günde 7 saat hack derslerine ayiriyodum pratik için bazı Web sitelerinin adamın panel ine girerek verileri caliyodum ve bunları sosyal medyada satiyodum kimlik bilgileri VS. İlk büyük ilegall suçum ise Yunanistan savunma bakanlığını hackledim sonra oradaki verileri satım ve baya Bi kar elde etim fakat kısa Bi süre içinde yakalandım 9 ay c tipi cezaevinde yatım şuan 28 yaşındayım yaptıklarımdan pişman değilim fakat artık ilegall iş yapmama kararı aldım bildiklerimi forumda olabildiğince açıklayıcı bir şekilde anlatacağım bu işe daha yeni başlamış olan ve ne yapacağını bilmeyenler için konular paylaşacağım
Aleyküm selam kardeşim hoşgeldin anlatış tarzından dolayı sana çok inanmadım ama bakalım belkide doğrusundur.

eren1453

Yeni üye
24 Eyl 2023
18
3
Öncelikle kendimi tanitayim ben Darkmarsx sanal aleme daha lise çağlarımda başladım phising tarzı Bi uygulamayla başladım ve başkalarının hesabına girmek hoşuma gitmeye başladı sonra kendimi geliştirmek istedim ve üniversite sınavına az kala baya bi gelişmiştim fakat hayla kendimi yetersiz buluyodum bende daha çok çalışmak için okulu bıraktım ve günde 7 saat hack derslerine ayiriyodum pratik için bazı Web sitelerinin adamın panel ine girerek verileri caliyodum ve bunları sosyal medyada satiyodum kimlik bilgileri VS. İlk büyük ilegall suçum ise Yunanistan savunma bakanlığını hackledim sonra oradaki verileri satım ve baya Bi kar elde etim fakat kısa Bi süre içinde yakalandım 9 ay c tipi cezaevinde yatım şuan 28 yaşındayım yaptıklarımdan pişman değilim fakat artık ilegall iş yapmama kararı aldım bildiklerimi forumda olabildiğince açıklayıcı bir şekilde anlatacağım bu işe daha yeni başlamış olan ve ne yapacağını bilmeyenler için konular paylaşacağım
Ben yedim hocam. Yunanistan savunma bakanlığını hacklemişmiş.

19 Haz 2023
229
148
Ankara
Benim yapmış olduğum bı hata veya unutkanlık yüzünden sitedeki verileri sattıktan sonra bilgisayara aleti takmayı unutmuştum o yüzden yerim tespit edildi akşam 2.40 civarları polisler yaşadığım eve baskın yapıp beni aldılar gerisi zaten hassas bilgiler ve projeleri satmaktan dolayı 9 ay gibi bir süre hapishane de yattım
Allah yardımcınız olsun hocam konu açarsanız merakla takip edeceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.