Benden bütün lol oynayanlara gelsin :D

rende_68

Katılımcı Üye
21 Ağu 2009
450
0
Miami
Akali Ve Katarina

LOL.jpg

Kullandığım resimler;

AKALİ:
akali-artwork.jpg

KATARİNA:
katarina_by_claw333ayane-d5wb659.jpg

ARKA PLAN:
Alp_Elwin_Wall_291.jpg

Son düzenleme:

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
img.ur yasaklandığı için resimler gözükmüyor hızlıresime yüklemenizi tavsiye ederim.

Speach'

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
589
0
Tokat
Ben bu aralar annie oynuyorum çok güçlü bir hero olduğunu yeni farkettim resimlere gelince normalde kataya sempatim var ama akali daha güzel gözüktü gözüme :) Eline sağlık

rende_68

Katılımcı Üye
21 Ağu 2009
450
0
Miami
Ben bu aralar annie oynuyorum çok güçlü bir hero olduğunu yeni farkettim resimlere gelince normalde kataya sempatim var ama akali daha güzel gözüktü gözüme :) Eline sağlık

Aynen kardeşim annie güçlü bayağı TF de falan ayıyla stununu indir TF kesin sizde :D
Teşekkür ederim bu arada :)

rende_68

Katılımcı Üye
21 Ağu 2009
450
0
Miami
Fontlar uymamış dostum bide Katarinayı vektörel yapmışsın diğeriyle uyumsuz olmuş, ellerine sağlık. :)

Teşekkür ederim yorumun için :)

Yeni başladığım için katayı yaptım uğraşırken sonra akaliyi yaparken nerden yaptığımı unuttum aradım bulamadım bir türlü ondan böyle oldu. Başka çalışmalarımda dikkat ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.