Benden int. hattı çeken komşumun pc'sine nasıl girebilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

extacyman

Yeni üye
24 Eki 2010
22
0
Selam arkadaşlar, benim konu açma nedenim, apartmanca sevilmeyen biri geçenlerde zor bela benden internet hattı çekti, şimdi benim hattımla internette fink atıyor hem de beleş :( ben de onun bilgisayarına girmek ve onu rezil edip burayı terk etmesini sağlayacak birşeyler bulmak istiyorum. Nasıl yapabilirim acaba? Lütfen bu konuyu çok iyi bilen arkadaşlar yazsın, şimdiden teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

erogasi

Üye
20 Eki 2010
80
0
Ben sana senin durumunu anlatiyimmi Yanlis anlama ama
1)Sen komsunla birlikte ayni interneti kullanip ortak para oduyorsunuz(Kimse bu devirde kimseye beles bise vermez)
2)Hacke merakin varki hackleyecek kisi bulamamissin komsuna dadaniyorsun
3)Burda komsunun giybetini ediyorsunki cok gunah ve ayip
4)Internet modemi sizin evdeyse fisini cekersin olur biter cokta zor deil
5)Sizin evde olmama ihtimali yok.
6)Eger bu dediklerinin hepsi dogru ise modem ayarlarina gir ve onun bilgisayarina goiden kabloya gidecek interneti sinirlandir...

Selametle

extacyman

Yeni üye
24 Eki 2010
22
0
beniğm yukarıda yazdıklarımın hepsi doğru, evet hack'lemeye merakım var ki buradayım ama ben bunu o niyetle yapmak için yardım istemedim. Yardım edecek arkadaşlara teşekkürler, bu arada Üstadım verdiğin link orbitte ve şu an hiç bir hareket yok. başka bir link verebilir misin?

tehlike80

Kıdemli Üye
3 Tem 2009
2,387
1
adam ınterneti kesmek ıstemıyorkı benı hack kısmı ılgılendırır. sen cain kullan program baya karışık kurcala yada googleden arastır bende resımlı anlatım falan mevcut değil

extacyman

Yeni üye
24 Eki 2010
22
0
teşekkürler üstad, programı indirdim ama şimdi hangi adımları izlemem gerekiyor? bu gece bu işi bitirmek istiyorum, gerekirse sabahlayacağım ama lütfen biraz yardım edin!!! :(

erogasi

Üye
20 Eki 2010
80
0
Cain & Abel ne yapar? “Man in the Middle” olarak adlandırılan “ortadaki adam” saldırısını, ARP zehirlemesi kullanarak gerçekleştirir böylece ağ’daki kullanıcıların özel bilgilerini görmektedir. Bunu yaparken desteklediği protokoller oldukça fazladır böylelikle örneğin bir banka/alışveriş sitesinde kredi kartını kullanan bir kullanıcının site/sayfa SSL’li dahi olsa bilgilerini görmek mümkündür. Program kablosuz ağ’lara bağlanarak gene bu tip işlemlerin yapılmasını desteklemektedir.
Kaynak: Wardom [url]https://tik.lat/G8oO9

Yazının anlaşılabilmesi için belki bildiğiniz belkide bilmediğiniz bazı protokolleri ve terimleri açıklamak gerekli. Lütfen ne kadar “biliyorumda” desenizde “SÖZLÜK” bölümünü gözden geçirmeyi ihmal etmeyin.

Sözlük:
ARP (http://tr.wikipedia.org/wiki/ARP); [url]https://tik.lat/RVoV4

L2 (http://tr.wikipedia.org/wiki/Data_Link

extacyman

Yeni üye
24 Eki 2010
22
0
teşekkür ederim usta ama aynı siteyi inceliyorum şu an ama aynı şeyler çıkmıyor bendeki programda. aynı sürüm değil mi yoksa indirdiğim?! 4,2'ydi galiba indirdiğim. ya bu çok uzun anlatıyor ve denememe rağmen olmuyor. ben sadece konu başlığında istediğim şeyi yapmak için istiyorum, diğer bilgiler benim için önemli değil şimdilik tabii ki.

xXxRMxXx

Kıdemli Üye
27 May 2010
2,427
1
Cehennemin orta yerinden://
Bu yolu dene istersen

Anlatıcağım yöntem ile basit olarak ağdaki bir bilgisayarı kapatabilir veya yeniden başlatabilirsiniz. Artık ne yapmak istediğiniz size kalmış.
Dolaylı yöntemler ilede size bağlı olmayan herhangi bir yerdeki bilgisayarı kapatabilirsiniz.(Bu konuda benden bilgi istemeyin asla vermeyeceğim)

Şimdi gelelim nasıl çalıştığına. Yapmanız gerekenler çok basit

1 - Başlat-Çalıştır'a gelin ve "shutdown -i" yazın
2 - Karşınıza "Uzaktan Kapat" adlı bir pencere gelecektir.
3 - Oradaki Gözat ikonunu tıklayarak ağınızdaki bir bilgisayarı seçin ve Tamam ikonunu tıklayın.
4- Daha sonra kapatmak istediğiniz bilgisayara dönün ve kapandığını görünce hafif bir tebessüm edin

Denenmiştr

extacyman

Yeni üye
24 Eki 2010
22
0
üstad sana da teşekkürler ama ben bilgisayar kapatmak veya açmak istemiyorum, girmek istediğim bir bilgisayar var ve o bilgisayarda almak istediğim birşeyler olma ihtimali için yardım istiyorum bana bu konuda nasıl yardımcı olabilirsin???

tehlike80

Kıdemli Üye
3 Tem 2009
2,387
1
.(Bu konuda benden bilgi istemeyin asla vermeyeceğim) Bunu vermezsen alttakılerı sil gitsin. adam oraya bilgisayarı nasıl ekleyecek ağdaki bilgiasyarı direkt görmezki. konu sahıbı benımle pm ırtıbata geç sana anlatayım.

baryon

Uzman üye
7 Eyl 2008
1,685
0
üstad sana da teşekkürler ama ben bilgisayar kapatmak veya açmak istemiyorum, girmek istediğim bir bilgisayar var ve o bilgisayarda almak istediğim birşeyler olma ihtimali için yardım istiyorum bana bu konuda nasıl yardımcı olabilirsin???

valla arkadaşım bu konularda daha çok acemiyim üzgünüm :S tek diyebileceğim karşıdakinin kullanmamasını istiyorsan modeme şifre koy.Yardımcı olamadım kusura bakma :(

extacyman

Yeni üye
24 Eki 2010
22
0
Halen bi yardım eden yok! Neyse, ava gidelim derken birine av olmayalım. Pc me birşey olursa veya izlendiğimi anlarsam ben yapacağımı bilirim. O kişi kendini biliyor lafım herkese değil arkadaşlar! O kişi sözde bana yardımcı olacak diye benim bilgilerimi aldı ve msn de bana program atacaktı sözde. Ama gaflette bulundum, ıd ve şifremi verdim. Ne yapacağımı bilmiyorum. Neyse Allah'a havale ediyorum onu. Böyle durumlar yüzünden güven sarsılıyor maalesef!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.