Beni bulabilirlermi ? |-|

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KarizmaTK

Katılımcı Üye
7 Haz 2011
298
0
Arkadaşlar darkcomet 3.3 Kullanarak bir oyun hesabının sahibine trojan bulastırdım.Sahibi 20 küsür yaşlarda.Simdi oyuna kayıtlı maili ve oyun hesabının şifrelerini biliyorum istediğim zaman cafeden gider hallederim ama şu var darkcomet 3.3 kullanıorum no-ip sayesinde ip sabit.ben onun mailine ve oyun hesabına 2 kere bu bilgisayardan girdim.İnternet Cafede Calsam Ben beni bulabilirlermi ?

NeymaR*

Kıdemli Üye
29 Ocak 2012
2,209
0
Kullanıcıının Yaşı +18'dir zaten 20 küsür dediğinize gore büyük + oyuna para yatırdıysa şikayet ederse dava açabılır ..

KarizmaTK

Katılımcı Üye
7 Haz 2011
298
0
Dava açması Değil.Camerası olmayan net cafeden gitsem bulamazlar.Ama şu olay var.Ben onun mail ve oyun hesabına kendi bilgisayarımdan giriş yaptım.Ondan Bulabilirlermi ?

KarizmaTK

Katılımcı Üye
7 Haz 2011
298
0
Bulurlar Parmak ızınden :D klavyeye veya fareye deyıcegın ıcın :D genelde bole olaylar sık yaranır ..

:D O Değil yanı benim kullandığım pc işyeri pc'si kendi işyerimizin.Orayı bulabilirlermi su var simdi hiç oyun hesabına ve msn ye girmesem tamam ama bi kere girdim.Hotmail ve Oyun (internetten girilebilen bir oyun)Orada ip kayıtlı oradan bulabilirlermi ? :) Keşke Gİrmeseydim yada saglam vpn'm var onu kullansaydım.

1 Mar 2012
204
1
mars
bak arkadaşım,o yaştaki birinin oyuna para yatırması muhtemel ama dava açacağını sanmam.
uğraşmaz.hatta çalındığını bile anlamayabilir:Dşifreyi yanlış giriyorum sanar :d
ama ohooo internet kafeye gelceklerde kamera kayıtlarını inceliceklerde:D
sizin bil. üzerinden bulabileceklerini sanmıyorum ama ip adresini firmaya sorarlarsa 5 dk ye kapındalar :D
ama şunu söylüyüm adam oyuna 1 milyon dolar yatırmadıysa uğraşmaz o kadar :D
hangi oyun şu sölesene :D
ha bu arada uyarıyım adam çalındığını anlarsa bütün arkadaşları dalar sana :D

KarizmaTK

Katılımcı Üye
7 Haz 2011
298
0
Arkadaşım .Cafede calsam cafenin cameraları yok.Ama su var ben bu msn ve oyun hesabına 1 kere giriş yaptım ip adresleri kayıtlı..Oradan bulabilirlermi polise gitse almayacakmı bunun kasasını :S

SmoothCriminaL

Yeni üye
3 May 2012
19
0
Eğer yüklü miktarda para yatırdıysa ve oyuna bağımlıysa bilişim suçlarına söyler . Çok rahat bir şekilde bulunursun , değerli bir üyelikse yapma ;)

oddspoint

Yeni üye
22 Şub 2008
16
1
Dava açması Değil.Camerası olmayan net cafeden gitsem bulamazlar.Ama şu olay var.Ben onun mail ve oyun hesabına kendi bilgisayarımdan giriş yaptım.Ondan Bulabilirlermi ?

seni sikayet ederse cokta kolay bulunursun oyuna kendi pc den girmissin sen ip adresin o sitenin loglarina kaydediliyor ve nerden ne zaman girilmis biliniyor dikkat et derim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.