Benim pc ölecek gibi

Sharkz

Üye
18 Eyl 2012
156
0
DarkCity
Öncelikle zaman verip okuduğunuz cevapladıysanız yardımınız için teşekkürler..
Ben bu sabah saat 07.30 sıraları pc yi açtım pc o kadar ağırdı ki f5(yenileme) işlemini bile 1 dk da yapıyordu hiç bir şeye girmiyordu reset attım şimdi tekrar denedim pc hızlanmış eski haline gelmiş gibi duruyor
Pcnin özellikleri
1 gb ekran kartı
1 gb ram
1.8 ghz işlemci
Windows xp pro formatlı ve not:2 yıldır format atılmadı pcye..

EdiTeDByRza

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
428
0
İzmir
Öncelikle zaman verip okuduğunuz cevapladıysanız yardımınız için teşekkürler..
Ben bu sabah saat 07.30 sıraları pc yi açtım pc o kadar ağırdı ki f5(yenileme) işlemini bile 1 dk da yapıyordu hiç bir şeye girmiyordu reset attım şimdi tekrar denedim pc hızlanmış eski haline gelmiş gibi duruyor
Pcnin özellikleri
1 gb ekran kartı
1 gb ram
1.8 ghz işlemci
Windows xp pro formatlı ve not:2 yıldır format atılmadı pcye..

benim pcye 3.5 yıldır format atılmadı hiç bir sıkıntısı yok şakır şakır çalışıyor :) ara sıra bilgisayarını biraz tarattır ne biliyim CCleaner olur Advanced System Care olur Glary Utilities Olur ama yinede tarattır yani pc'nde biriken önbellek ve geçmiş silinir birazda olsa hızlanma olur.Bunları yapamazsan özelden ulaş bana
İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.