Beyler anakart alıcam (DDR 3) 100-150 civarlarında tavsiyeleriniz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[N]eqra

Katılımcı Üye
14 Eyl 2008
714
0
33
Alaska
Merhaba arkadaslar.
Oncelıkle elimde ddr 2 anakart var fakat ram'lar pert oldu zaten eski bi bilgisayardı bı kac sene oncesıne kadar superdı benım için .

Şimde piyasaya bakıyorum bu anakarta ram almak ıstesem 4 gb 140 TL den baslıyor ddr2 1000 Mhz bıle degıl dusunun artık. Bide DDR3'e bakıyorum 30 TL den ram'lerın fıyatları baslıyor 1333Mhz e kadar :) Bende anakartımı değiştirmeyi karar verdim . Bu konuda sizin tavsiyeleriniz nelerdir ?
Hangı anakartı almalıyım ?
8 GB ram olucak zaten desteklıyor ddr 3 anakartların hepsı .

Yorumlarınızı beklıyorum teşekkürler.

[N]eqra

Katılımcı Üye
14 Eyl 2008
714
0
33
Alaska
Tuqran oncelıkle yorumun için çok teşekkür ederim :)

Bana göre önerdiğine bende bakmıştım G41MT-S2PT olana :)
Hemde aynı yerden özellikleri çok hoş evet 8 gb e kadar kapasitesi var .
Ama şöyle söleyeyim sana pek anlamam ankarttan onun için danıştım.
Bunda bi sorun yaşarmıyım acaba.
Hız olarak bi sorun olcagını dusunmuyorum aslındada :)

ulkuseven353

Katılımcı Üye
1 Şub 2012
411
0
-
Asus p5g41c m lx tavsiye ederim 100-150 tl civarında ben kullanıyorum çok memnunum ram hem ddr2 hem ddr3 destekler fiyatı düşük diye kalitesi düşük sanma mükemmel bir anakart

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.