Beyler Bugün Katıldım Kendimi Geliştirmek İstiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mooontr16

Yeni üye
25 Tem 2012
13
0
Bursa
Sevgili arkadaşlar Kendimi geliştirmek İstiyorum Lise 1 geçtim Bilgisayar Okuyacağım Bana yardımcı olabilirmisiniz. Bilgisayarda Program Yapabilme Olsun Hack yapabilme olsun Herşey Öğrenmek istiyorum yardımınızı Bekliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ScentOfLife

Katılımcı Üye
Öncelikle hoşgeldin kardeşim ,, Program yapmak istersen , Visual Basic ' bölümüne bakmanı isterim Hack istiyorsan türüne göre eğer site hacklemek istersen Web & Server güvenliği ' pc hacklemek istiyorsan Trojan bölümüne bakmanı ve kendini oralarda geliştirmeni tavsiye ediyorum.. ;)

mooontr16

Yeni üye
25 Tem 2012
13
0
Bursa
Öncelikle Hepinize tavsiyeniz için teşekkür ediyorum.Hacker Kavramını Daha önceden Duydum Anladım Ama programların ne amaçlı olduğunu Ne için Ypaıldığını Anlayamadım. hack Dersleri İzledim 3 Ay boyunca Uğraştım Yapamadım ve Br Arkadaşım THT'yi Önerdi.Burdaki anlatımları az çok anlayabildim bana Arkadaş Lazım İlgilenebilcek yardım edebilecek Arkadaş Varsa facebook'ta Konuşmak isterim. Hack'liim Sanan olrtamda olucak Facebook'ta Program Kurmak İçin Şuanlı kyaşımın uygun olmadıını düşünüyorum

**-BABA-**

Yeni üye
15 Nis 2010
3
0
kardeşim hoşgeldin önce bir forumumuzu gez ne yapmak istediğin hakkında bilgi sahibi ol yardımcı oluruz :)

17 Ağu 2007
202
0
ya anlamadınız adam özel hoca istiyor ve beleş mesala facebook nasıl hacklerim adam geçecek ona adım adım öğretecek mesala msn hack onuda adım adım öğretecek böyle adam arıyor bence zor bulur.. tabi yardım etmek isteyen buyursun etsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.