Beyler Cok Önemli

Paradoxj9

Üye
21 Ara 2013
235
0
Beyler arkadaşın laptopa format attım herşey güzel fakat wireless kayboldu internete bağlanamıyorum bağlantı yok diyor aygıt yöneticisinde driverler yuklu değil resimde sağ altta pc simgesine tıkladıgımda kablosuz agıma direk wifi den baglanır gibi baglanıyordum pc elimde patladı beyler yardım

mehmet t

Katılımcı Üye
31 Eki 2013
626
0
nereye....
Beyler arkadaşın laptopa format attım herşey güzel fakat wireless kayboldu internete bağlanamıyorum bağlantı yok diyor aygıt yöneticisinde driverler yuklu değil resimde sağ altta pc simgesine tıkladıgımda kablosuz agıma direk wifi den baglanır gibi baglanıyordum pc elimde patladı beyler yardım

konu başlığını değiştirirsen daha çok konuna giren olur.

COP COP 2011

Kıdemli Üye
20 Ağu 2011
2,669
1
İZMİR

kardeşim konu başlığın yanlış konu başlığını değiştirmelisin

burda drıvewer güncelleme programları mevcut indirip kur sorunu çözülür

http://www.turkhackteam.net/program-bolumu/1030622-2014-hizli-surucu-yukleme-full.html

Paradoxj9

Üye
21 Ara 2013
235
0

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.